Mary Kay make-up – recenze

Kosmetika Mary Kay si získává stále větší oblibu u žen po celém světě, a to především díky své kvalitě a stále se rozrůstající nabídce výrobků. Díky tomuto se stala jednou z nejoblíbenějších značek v USA, kde se také zrodila.

Mnoho žen a dívek dnes používá make-up, a to především kvůli nedostatkům pleti, jako jsou například pupínky, žilky nebo zčervenání.

Make-up obličej zkrášluje a omlazuje a funguje často i jako ochrana pleti před nepříznivými vlivy okolí. Toto pravidlo však nefunguje, pokud není kvalitní. Nekvalitní make-up totiž může pleti naopak škodit. To však rozhodně není případ make-upu od značky Mary Kay.

Mary Kay make-up a podkladová báze

Stále větší oblibě se dostává podkladové bázi pod make-up. Báze od Mary Kay vyhlazuje pleť a stává se tak první krokem pro dokonalý vzhled obličeje. Jaké další vlastnosti má báze Mary Kay Foundation?

Báze od Mary Kay snižuje patrnost různých nedostatků, jako je akné nebo vrásky. Zajišťuje také delší výdrž make-upu a obsahuje SPF 15, díky čemuž chrání před slunečním zářením.

Balení je poměrně malé, nicméně pro dosažení efektu stačí nanášet jen velmi malé množství produktu. Výhodou je v neposlední řadě i vůně této báze, která je nevtíravá a velmi příjemná.

Dalším krokem k dokonalému vzhledu je tekutý make-up Mary Key TimeWise Luminous. Po nanesení tohoto přípravku, ať už prsty nebo štětcem, bude pleť projasněná a bezchybná. Make-up zakryje různé nedostatky a díky vitamínu E a patentované směsi peptidů pleti dodá mladší a zdravější vzhled.

Make-up TimeWise Luminous hydratuje po celý den a je odolný proti vlhkosti i setření. Dále snižuje patrnost pórů a nedokonalostí, jako jsou například kruhy pod očima nebo vrásky.

Díky tekutému složení se opravdu lehce nanáší a vytvoření bezchybného looku je tak otázkou pár okamžiků. I proto jsou s ním čtenářky Vmagazin.cz spokojené, jak vychází najevo z Mary Kay recenzí.