Weleda Skin Food – pleťový krém, po kterém všichni šílí

Univerzální hojivý krém s léčivými účinky pro celou rodinu milují celebrity i kosmetičtí experti. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a hodí se především na velmi suchou pokožku. Stojí pouhých 249 Kč.

Kdo zná kosmetiku La Mer, na jejíž protistárnoucí účinky přísahá Sharon Stone, Blake Lively či Halle Berry? Pleťový krém tu stojí okolo 12 tisíc a většina z nás by tuhle investici neudělala, ani kdyby měla tu příležitost. Proč dáváme La Mer do souvislosti se značkou přírodní kosmetiky Weleda? Krému Skin Food, kterému se věnuje tenhle článek, se totiž přezdívá La Mer chudých.

Tohle označení, které vzešlo z internetových diskuzí o kosmetice, ovšem není přesné. Skin Food je totiž kultovní produkt, co používá Victoria Beckham, Adele i Julia Roberts, která v rozhovoru pro americkou verzi časopisu InStyle přiznala, že má na krému opravdovou závislost. Rihanna prý nutí svoje manikérky, aby měly Skin Food vždy v zásobě, protože si jim maže nejen ruce, ale také suché lokty.

Tenhle tip tedy nemohl zůstat čtenářům utajený, obzvlášť, když se jedná o přípravek, co obsahuje samé dobré věci: slunečnicový a mandlový olej, extrakt z listů rozmarýnu, květu heřmánku, květu měsíčku, a to vše z přírodních éterických olejů.

A jeho největší výhoda? Díky rozmarýnovému oleji má nejen anti-agingové účinky, ale po aplikaci nezanechává žádnou mastnotu.