L’Occitane – recenze

Krása zrozená z kouzla Provence, tak to je kosmetika L‘Occitane. Tato francouzská značka kosmetiky je známá po celém světě a patří mezi ty nejváženější. Celým názvem L’Occitane en Provence bývá označována jen málo kdy, pro nás obyčejné smrtelníky je to jednoduše pouze L’Occitane.

Značka L’Occitane má co nabídnout zejména milovníkům kvalitní a krásně vonící kosmetiky. Její produkty jsou plné úchvatných a autentických vůni, kterým zkrátka nelze odolat.

L’Occitane je přírodní a zároveň účinná kosmetika, která nabízí neodolatelné výrobky z oblasti péče o pleť a tělo. Vychází z tradičních technik a znalostí z Provence. Jak na jarní romanci s vůní levandule? Jedině s parfémy L’Occitane.

Tři zásady kosmetiky L’Occitane

Autentičnost – Každá ingredience je opečovávaná s tou největší pečlivostí. Rostliny mají svůj skutečný příběh, zákazník ví, kde vyrostly a kým byly zpracovány.

Smyslnost – Všechny smysly budou hýčkány. V každém výrobku kosmetiky L’Occitane se nachází jedinečné potěšení. Jednotlivé přípravky krásně voní a jsou i dermatologicky testovány, takže není pochyb o jejich kvalitě.

Respekt – Respektování přírody a všeho a všech, kdo do ní patří. Tím je myšleno, že výrobky L’Occitane nejsou testovány na zvířatech. Navíc firma podporuje místní pěstitele a destilatéry, kteří vyznávají tradiční hodnoty Provence.

Slaměnková řada Divine – Omlazující péče

O tom, že L’Occitane nelení a stále vymýšlí nové přípravky, které nejednoho zákazníka učiní krásnějšími, není pochyb. Důkazem je i nová kolekce omlazující péče Divine.

Kosmetické produkty z této řadu opravdu nádherně voní, ať už jde o krémy, séra, olejíček na vlasy či cokoliv jiného.

Co nabízí kolekce pro omlazení Divine:

  • Divine pleťový olej
  • Divine denní pleťový krém
  • Divine oční péče
  • Divine sérum

Přípravky Divine skutečně skvěle hydratují, vydrží a vypínají pokožku. Jedinou nevýhodu je cena, nicméně ta je bezesporu vyvažována vysokou kvalitou. Není pochyb o tom, že investice do kosmetiky této značky se vyplatí. Za zkoušku stojí vzorky zdarma.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang