Zázračný krém a 3D troubu si diskutující vychutnali

Není diskuse jako diskuze. Diskuse pod zpravodajskými články v internetových denících bývají na jedno brdo.

Jedna část diskutujících prohlašuje, že autor článku je pitomec, protože všechno se stalo úplně jinak. Další část dramaticky oznamuje, že článek si zaplatil nějaký politik, aby se zviditelnil, byť by text byl třeba o vlivu změny vzorkovacího kmitočtu na kmitočtovou charakteristiku číslicového filtru.

A poslední část přispěvatelů dokáže jakékoliv téma převrátit naruby a najít v něm politický podtext. Když je článek o tom, že nerostou houby, protože je sucho, okamžitě se objeví pár zasvěcených, kteří úplně přesně vědí, že sucho je ve skutečnosti kvůli tajné dohodě jedné vládní strany s jinou vládní stranou. A že kdyby ve vládě byla nějaká nevládní strana, jistě by sprchlo a houby by rostly.

Ale takové diskuse o výrobcích na stránkách eshopů, to je jiné čtení! Hodně neobvyklá diskuse se objevila na stránkách eshopu lx-kosmetika.cz u superdrahého Créme De La Mer, který se tady prodává ve čtvrtlitrovém balení za 27 500 korun (slovy dvacet sedm tisíc pět set).

Cena krému je extrémní, oproti cenám v zahraničních eshopech je přestřelená o pěkných pár tisíc. Všude ve světě se ale La Mer tváří jako superluxusní kosmetika se superluxusní cenou. Bez ohledu na to, že třeba v deníku Daily Mail spočítali, že ty údajně mimořádně vzácné ingredience v krému, který koupili za 530 liber (16 800 korun) mají ve skutečnosti hodnotu necelých osmi stovek.

Ale zpátky k diskusi na stránkách českého prodejce. Diskuse je vážně výživná a má 42 stránek. Diskutující se do toho opřeli se vší vervou. Velké plus pro provozovatele eshopu je, že buď neměl dostatek sil promazávat nerelevantní příspěvky, anebo má dostatek pochopení pro legraci, a tak je nesmazal záměrně. Anebo ví, že co se jednou kdekoliv na internetu objeví, stejně nikdo nikdy nesmaže. A tak si každý může fakt počíst. Velká část příspěvků sice není až tak úplně vtipných, ale některé dotazy nebo zkušenosti přispívajících za to vážně stojí. Cituji:

Po úporné a zdlouhavé rekonstrukci rodinného sídla, kdy se několik měsíců bouralo, vrtalo, zdilo, omítalo, škrabalo a malovalo a celou dobu intenzivně prášilo, moje ruce byly seschlé a svraštělé a pokožka silně dehydratovaná a rozleptaná hydroxidem vápenatým. stejně jako moje ruce utrpěl i lak na našem pianinu. Pečlivě jsem omyl vrstvy prachu a přetřel je lamerem. Už po prvním přetření několikamilimetrové rýhy v laku zázračně mizely a dokonce se pianino i samo od sebe naladilo a přestalo hrát falešně. Creme da la Mer je opravdový zázrak!

Když jsem tímto zázračným krémem potřel doma urnu s popelem mé babičky, do rána babička opět obživla. Po opětovném přihlášení na ČSSZ mi pošťačka opět začala nosit její důchod. Investice do tohoto krému se rozhodně brzy vrátí!

Creme da la Mer mohu jen doporučit, namazala jsem svému manželovi, hned jak zvečera usnul, jeho parohy, skutečně do rána zcela uschly a odpadly. Než se probudil, jsem je ještě stačila odnést do kontejneru. Spadnul mi kámen ze srdce, už hrozilo, že neprojde dveřmi a ty dveře jsou devadesátky! Ten kámen jsem odnesla taky, aby nic nepoznal.

Prosím o radu. Namazala jsem si tímto krémem různé části těla; nyní je však od sebe těžko rozeznávám. Má někdo podobný problém? Koupil jsem si to, protože na to mám a říkal jsem si, že to bude něco extra. Zkusili jsme to s manželkou použít, ale je to na hovno. Prostě sádlo je sádlo – to používám na rozpraskané paty, na ruce, rty i jako lubrikant při sexu. Tohle mazání La Mer je prostě nejaký moc jemňoučký a moc to nelubrikuje – dře to. Zkrátka, postavil jsem to na poličku v koupelně i s účtem, aby návštěvy čuměly. Takto to dle mne perfektně splňuje účel, pro který je tento výrobek tak žádán. Je to časté téma hovoru. Proto doporučuji všem, i když je to sračka!

Na ruce např. po omytí solvinou je to dostačující produkt, na obličej však doporučuji investovat do kvalitnějšího krému. Rozhodně doporučuji! Koupili jsme na útvar celou paletu a mechanici aplikovali de La Mer na všechny spoje a součástky letounu CASA C-295 a všechny problémy s avionikou rázem ustaly! Stroj teď nevykazuje žádné problémy. Zvedla se nosnost o 62%, dolet o 96% a rychlost je nyní na úrovni M 3,5, takže může směle soupeřit s SR-71 Blackbird. Objednáme určitě ještě další 3 palety na zbývající letouny CASA!

Nedávno jsem při pohledu do zrcadla zjistila, že jsem strašně hnusná a tupá blondýna. A protože jsem navíc pěkně zazobaná svině, koupila jsem si tento drahocenný krém. Natřela jsem s ním svou pokožku, svraštělou po stovkách návštěv solária, namazala jsem jím i své uši se zlatými náušnicemi, dokonce i své pečlivě melírované vlasy. Koukám znova do zrcadla a vidím tu samou ženu, jen strašně mastnou, co mám dělat?!

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za chybně uvedený název krému, vzniklý neodborným opisem díky nešťastně volené kompozici fotografie. Správný a úplný název produktu je LA MERDE. Také bych rád poděkoval distributorovi za tento vynikající výrobek. Manželka léta trpěla častým samovznícením, což přivozovalo nežádoucí pozornost okolí. Nyní, po aplikaci krému je po problému. Prý pomáhá i při dlouhotrvající pernamentní flatulaci, ale s tím žena nikdy problémy neměla, neb jsem znamenitý kuchař, používající jen bezpečné suroviny. Ještě jednou za tento krém děkuji.

Dobrý den, moji čtyři koně počali po aplikaci krému krásně zpívat!

Tento přípravek mě bohužel velmi zklamal. Od té doby, co jsem ho použila, nevycházím z domu, protože moje pleť je po něm tak jemná, že mi z obličeje sklouzává make-up a z těla oblečení. Chjo.

Pozor! Výrobce nikde v příbalovém letáku nezmiňuje vedlejší účinek tohoto přespříliš chváleného krému!“Jemná konzistence se snadno vstřebává do kůže, vyživuje a udržuje rovnováhu vody v buňkách.“ – ano zde je skryto ono varování! U citlivých jedinců tento jev může vyvolat tzv. kontrarovnováhu – tj. voda v buňkách působí proti přirozené rovnováze organismu. Jsem opravdu nespokojen, požaduji vrácení celého obnosu a budu rovněž požadovat finanční kompenzaci. Po aplikaci krému jsem se chtěl večer uložit ke spánku a kontrarovnováha mi to neumožnila! Už třetí den spím ve stoje! A zdravotní pojišťovna nehradí výměnu vody v buňkách za destilku!

Koupil jsem si 250 ml balení Creme de La Mer. Den na to mi přišel fax od matky, ve kterém se ptala, kde si ten zázračný krém může objednat. A to přesto, že je matka již 5 let po smrti a já nemám fax! Pět hvězdiček z pěti! Pomazal jsem krémem kostku a od té doby člobrdo bezpečně vyhrávám. Mimochodem prázdná krabička se dá výborně použít jako skrýš pro figurky, když zrovna nehrajete. Jen je nedávejte do stejně krabičky s upravenou kostkou. Figurky pak mají tendenci se množit napříč barvami a s takovými figurkami se nedá dost dobře hrát.

Mohu potvrdit, že po požití celého 250 ml balení přichází schopnost telepaticky komunikovat s ptáky překvapivě rychle, cca během 10 minut. Plný počet hvězdiček nedávám pouze proto, že ptáci mají tendenci vyprávět sprosté vtipy, což činí tento výrobek nevhodným pro děti.

Dle ceny usuzuji že krém obsahuje slzy Chucka Norrise, mohu se zeptat v jaké koncentraci? Postačí k vyléčení rigor mortis jedno balení?

Když jsem měl ještě hluboko do kapsy, stejně jako jiné lidi mne napadlo prodat ledvinu, abych mohl Creme de La Mer zakoupit. Když jsem jej však následně nitrožilně aplikoval, ledvina během jedné noci dorostla! Asi vám nemusím vysvětlovat, jak se věci měly dále. Již jsem prodal několik set svých ledvin, ale cítím, že jsem již bohatství nahromadil dost a s uživateli Creme de La Mer se o své tajemství rád podělím. Uvědomuji si samozřejmě, že po zveřejnění tohoto receptu pravděpodobně postupně dojde k deflaci ledvin a proto doporučuji s prodejem nezahálet, případně proniknout na trh s jinými orgány.

Používáme ho v našem ústavu jaderné fyziky a plazmatu jako palivo do pokusného tokamaku. Vykazuje mnohem lepší vlastnosti než deuterium a navíc jsme zpozorovali, že technici po práci vypadají mladší a vykonávají přidělené úkoly rychleji. Bohužel se zdá, že vzájemně nacházejí až přílišné zalíbení ve svých leských nakrémovaných svalnatých tělech, což poněkud snižuje jejich pracovní nasazení. Podnikový psycholog si s tím neví rady. Ale vedoucí projektu říkal, že menší nehoda se štěpným materiálem by to mohla spravit. Nevím co tím myslel, ale jistě bude vše zas v pořádku, proto dávám pět hvězdiček.

Konečně je na trhu kosmetický produkt nahrazující nepraktický plášť neviditelnosti. Bohužel balení by mohlo být trochu větší; dochází tak, že zůstávají být vidět okraje hábitu a palce u nohou.

Je v ceně krému i vystoupení soukromého cirkusu? Pokud ne, doufám, že balení obsahuje alespoň menší antilopu. Musím se pochlubit, že u nás v závodě jsme tímto kouzelným přípravkem zkusili inseminovat jalovici a věřte – nevěřte, po týdnu vrhla 8 telat jednorožce

Dobrý den, ve složení Vašeho luxusního krému uvádíte důležité mořské ingredience. Můžete prosím doložit certifikát, že při výrobě Vašeho krému neutrpěli újmu kytovci, ryby, paryby nebo např. sasanky? Pokud ano, velmi by mne to trápilo. Děkuji za odpověď. P.S. Mořští ježci do seznamu ohrožených druhý nezapočítám. Píchají a velmi mi znepříjemnili mou jinak velmi hezkou dovolenou v Egyptě. Z kterýho moře jsou prosím ty ingredience v krému? Jsem totiž alergická na Středozemní moře, Karibské moře mi nevadí. Dobrý den, uvnitř krabičky byl místo krému kokain, byl to omyl, nebo účel? Na kokain mi to přijde trochu drahé…

Není to poprvé, kdy se u nás taková diskuze strhla. Ještě neskutečnější byla diskuse na stránkách eshopu obchod24.cz o vestavné troubě, která má 3D horký vzduch plus. 

Tahle skvostná diskuse na stránkách obchodu bohužel dlouho nevydržela. Provozovatel stránek dotazy potenciálních zájemců nerozchodil, diskuzi smazal a v tuhle chvíli už ani nemá troubu v nabídce. Po těchhle dvou případech už mě nikdo nepřesvědčí, že dotazy v eshopech jsou nuda.