Rustikální svatba

Největší hit v posledních letech v oblasti svatebního stylu nejsou honosné šaty a hostina ve vyhlášených hotelech. To, co je moderní, jsou romantické svatby v rustikálním stylu, které jsou snad možná ještě větší oslavou lásky mezi dvěma lidmi než svatby klasické.

Na takové svatbě by rozhodně neměly chybět romantické šaty, tematický dort, který lze najít mezi nejoblíbenějšími recepty na dorty a květinová výzdoba. Každé svatbě by měla předcházet rozlučka se svobodou, kterou pro budoucí manželé připraví blíží přátelé nebo rodina.

Romantické klasické šaty

Šaty jsou snad největší „perlou“ na každé svatbě. Všichni se zatajeným dechem čekají, až přijde nevěsta a co bude mít na sobě. Každá žena si přeje alespoň jednou vypadat jako princezna nebo jako víla, která vyrazí dech svým půvabným a okouzlujícím vzhledem všem přítomným.

K tomu kolikrát stačí jen dokonalé a nejkrásnější šaty, které skvěle sednou a ve kterých se dotyčná cítí krásná.

Svatební šaty v rustikálním stylu by rozhodně měly mít krajku, která je zjemní a ozvláštní. Střih záleží na vkusu konkrétní nevěsty. Ovšem dlouhá sukně s rozevlátou vlečkou je něco, co asi nikdy nevyjde z módy.

Nevěstám často sluší lokny a kudrliny. Za zvážení proto stojí bio trvalá na vlasy.

Svatební dort

Dort je další z položek na seznamu svatebního dne, která rozhodně potřebuje větší pozornost. Pro rustikální svatbu je nejvhodnější zvolit svatební dort dvoupatrový v tzv. nahém rustikálním designu. Je praktický a zároveň efektní. Ozdobou mohou být květiny nebo ovoce.

Květinová výzdoba

Květinovou výzdobu se vyplatí svěřit zkušené floristce, která se o vše postará a zajistí dokonalý výsledek.

Výhodou je, že na svatbu v rustikálním stylu lze zvolit vlastní design, který by ovšem měl dodržovat jistý nádech vintage stylu. Není třeba utrácet tisíce za nové lesklé židle, stačí staré lavice zdobené květinami.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang