Rustikální svatba

Největší hit v posledních letech v oblasti svatebního stylu nejsou honosné šaty a hostina ve vyhlášených hotelech. To, co je moderní, jsou romantické svatby v rustikálním stylu, které jsou snad možná ještě větší oslavou lásky mezi dvěma lidmi než svatby klasické.

Na takové svatbě by rozhodně neměly chybět romantické šaty, tematický dort a květinová výzdoba.

Romantické klasické šaty

Šaty jsou snad největší „perlou“ na každé svatbě. Všichni se zatajeným dechem čekají, až přijde nevěsta a co bude mít na sobě. Každá žena si přeje alespoň jednou vypadat jako princezna nebo jako víla, která vyrazí dech svým půvabným a okouzlujícím vzhledem všem přítomným.

K tomu kolikrát stačí jen dokonalé šaty, které skvěle sednou a ve kterých se dotyčná cítí krásná.

Svatební šaty v rustikálním stylu by rozhodně měly mít krajku, která je zjemní a ozvláštní. Střih záleží na vkusu konkrétní nevěsty. Ovšem dlouhá sukně s rozevlátou vlečkou je něco, co asi nikdy nevyjde z módy.

Svatební dort

Dort je další z položek na seznamu svatebního dne, která rozhodně potřebuje větší pozornost. Pro rustikální svatbu je nejvhodnější zvolit dort v tzv. nahém rustikálním designu. Je praktický a zároveň efektní. ozdobou mohou být květiny nebo ovoce.

Květinová výzdoba

Květinovou výzdobu se vyplatí svěřit zkušené floristce, která se o vše postará a zajistí dokonalý výsledek.

Výhodou je, že na svatbu v rustikálním stylu lze zvolit vlastní design, který by ovšem měl dodržovat jistý nádech vintage stylu. Není třeba utrácet tisíce za nové lesklé židle, stačí staré lavice zdobené květinami.