Wolt promo kód – sleva 150 Kč

Objednat si jídlo s dovozem je ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak „uvařit“ oběd nebo večeři. Na trhu funguje mnoho společností, které se zabývají rozvozem jídla. Lidé jejich služeb využívají stále častěji a tyto společnosti se rozrůstají stále rychleji. V současné době je Wolt jedna z nejoblíbenějších rozvozových služeb v ČR.

Wolt je původem finská doručovací služba založená na aplikaci, která uživatelům umožňuje objednávat jídlo a potraviny z restaurací a obchodů. Služba umožňuje uživatelům objednat si jídlo z restaurací, obchodů s potravinami a dalších zařízení v jejich městě a nechat si ho doručit až domů. Aplikace také poskytuje uživatelům v reálném čase aktuální informace o stavu jejich objednávky.

Správně, kurýrní služby nemusí rozvážet jen oblečení a jiné produkty z českých či zahraničních e-shopů. Rozvozem jídla se zabývá také například Dáme jídlo nebo společnosti, které až domů dovezou kompletní nákup sestavený klientem. Mezi tyto služby patří například Košík.cz nebo Rohlík.cz.

S kódem 1VSO5 lze získat slevu 150 Kč na první objednávku. Kód se vyplní během registrace po stáhnutí mobilní aplikace.

Kam Wolt rozváží?

Od roku 2018, kdy se v českých ulicích objevili první Wolt kurýři, se jejich rozvoz rozšířil do mnoha dalších měst. V současné době lze využít služeb Wolt přibližně ve dvou desítkách měst v České republice. Mezi největší města patří například:

 • Praha
 • Brno
 • Ostrava
 • Olomouc
 • Liberec
 • Ústí nad Labem
 • Pardubice

První město, kde začal Wolt působit, byla pochopitelně Praha. Dnes je v Praze možné objednat si skrze aplikaci z více jak 100 restaurací a vychutnat si ohromné množství jídla již za pár minut.

Jak objednat přes Wolt?

Objednání jídla přes Wolt je jednoduchý proces. Pro objednání si člověk může, ale nemusí stáhnout mobilní aplikaci Wolt. Nejprve si uživatelé vyberou svou polohu a vyhledají nejlepší kavárny a restaurace ve svém okolí. Poté mohou procházet restaurace a jejich jídelní lístky a vybrat si položky, které si chtějí objednat.

Skrze aplikaci se uživatel často dostane přímo na profil restaurace, kde může vybírat jídla i podle reálných fotek. Člověk se tak nemusí bát, že neví, co si objednal. Zároveň uživatel vidí otevírací dobu restaurace a průměrnou dobu doručení.

Po výběru položek mohou uživatelé za objednávku zaplatit kreditní kartou nebo mobilní platební službou. Nakonec je objednávka odeslána do restaurace a doručena až ke dveřím uživatele. V průběhu čekání mohou uživatelé aplikace sledovat polohu kurýra nebo si zahrát minihru přímo v aplikaci.

Díky aplikaci Wolt si člověk může objednat jídlo kdykoliv a odkudkoliv. Navíc při používání Wolt slevových kupónů a promo kódů uživatel obdrží různé slevy. Například s promo kódem 1VSO5 ušetří 150 Kč na první objednávce.

S kódem 1VSO5 lze získat slevu 150 Kč na první objednávku. Kód se vyplní během registrace po stáhnutí mobilní aplikace.

Jak ušetřit?

Kromě toho, že člověk ušetří čas a cestu objednáním jídla, aplikace Wolt nabízí i další možnosti, jak se dá ušetřit:

 • Využívat slevy a promo kódy: Zkontrolovat, zda na webových stránkách nebo v aplikaci nejsou k dispozici nějaké probíhající akce a slevy, a použít je při objednávce. Aktuálně je k dispozici promo kód 1VSO5, se kterým zákazník získá slevu 150 Kč na první objednávku.
 • Využívat body Wolt: Wolt má věrnostní program, který odměňuje zákazníky body za každou objednávku. Tyto body lze využít k získání slev na budoucí objednávky.
 • Vybírat zboží za nižší ceny: Při objednávání u společnosti Wolt lze porovnávat různá jídla a hledat nejvýhodnější ceny.
 • Využít dopravu zdarma: Wolt nabízí doručení zdarma při objednávce nad určitou částku. Využitím této nabídky lze ušetřit peníze za doručení.
 • Objednávat ve velkém: Wolt často nabízí slevy na objednávky nad určitou částku. Může se tak vyplatit hromadná objednávka s dalšími lidmi.
 • Využívat cashback portály: Na objednávky Wolt lze získat cashback pomocí cashback portálů.

Objednávání jídla přes Wolt se opravdu vyplatí. Uživatelé mohou ušetřit peníze různými způsoby a ještě si pochutnat na výborném jídle, na které mají právě chuť. Bez složitého vaření ani zdlouhavých cest do restaurací.

Cena rozvozu Wolt

Cena jídla i s doručením se odvíjí od toho, jak moc je restaurace vzdálená od doručovací adresy. Tyto částky vidí uživatel ještě před tím, než si jídlo definitivně objedná.

Ušetřit lze ale například se slevovým kódem na první objednávku: 1VSO5. Ten zákazníkovi ušetří 150 Kč.

Ceny doručení na Wolt:

 • do 1,5 km: 39 Kč (29 Kč doprava a 10 Kč služby)
 • do 2,5 km: 49 Kč (39 Kč doprava a 10 Kč služby)
 • do 3,5 km: 59 Kč (49 Kč doprava a 10 Kč služby)
 • objednávky s cenou dopravy 0 Kč: 10 Kč (0 Kč za dopravu a 10 Kč za služby)

Velká část restaurací má zároveň nastavenou dolní hranici ceny jídla, které si lze objednat. Je tomu tak proto, aby si lidé neobjednávali jen drobnosti za pár korun. Jedná se však spíše jen o nápoje, pokud si člověk objedná celé jídlo, tak se ho toto omezení týkat nebude.

Restaurace v aplikaci Wolt jsou také rozdělené do několika cenových kategorií, podle kterých si lidé mohou vybírat. Tyto kategorie jsou označeny jedním, dvěma, třemi, nebo čtyřmi symboly dolaru. Uživatel si tak může vybrat, zda si chce objednat drahou večeři, nebo jen levnější jídlo z fastfoodu.

Recenze Woltu

Recenze služby Wolt jsou obecně velmi pozitivní a zákazníci si pochvalují její pohodlnou donáškovou službu, široký výběr jídel a přátelský zákaznický servis. Mnoho zákazníků také oceňuje skutečnost, že Wolt nabízí bezkontaktní doručení, což jim umožňuje objednat si jídlo bez nutnosti komunikovat s řidiči rozvozu.

Někteří zákazníci také poznamenali, že ceny služby Wolt mohou být o něco vyšší než u jiných rozvozů jídla, nicméně většina z nich shledala, že kvalita jídla a pohodlí služby za to stojí. Spousta zákazníků také oceňuje to, že kurýři většinou jezdí na kolech, díky čemuž neznečišťují životní prostředí.

Obecně chvályhodná je Wolt aplikace, která je přehledná a šikovná. Na Google Pay si získala 4,3 hvězdiček z 5 a drtivá většina jejich recenzí je pozitivních.

Aplikace je dostupná zdarma pro Android i iOS, nicméně její stažení není nutné, protože objednávat lze i z webu wolt.com. V aplikaci se však lépe kontroluje stav objednávky a navíc si uživatel může zahrát snadnou minihru během čekání.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang