Jak najít nějakou písničku?

Kolikrát se Vám stalo, že hraje nějaká písnička v rádiu, v televizi a vy nevíte jak se jmenuje, víte možná jen refrén co jste zaslechli v každém případě se Vám pokusím napsat návod tak abyste už neměli problém najít nějakou písničku. Možností je několik, tedy pokud:

1. Známe kousek textu

Je to jednoduché, ale setkávám se s tím často. Stačí napsat tento kousek textu do googlu.Ten nám vyhodí různé stránky, při nichž jsou zvýrazněny ta slova textu, které jsme napsali. Musí se shodovat.

2. Pokud známe název písničky

a) také použijeme google, ale tentokrát napíšeme název songu a za tím mp3, například: no stress mp3

b) pokud ani bod a) nepomůže napíšeme za názvem mp3-jky MyLivePage například no stress MyLivePage .MyLivePage je vlastně server, na který lidé ukládají své mp3-jky

c) dál můžeme za název mp3-jky napsat rapidshare, například no stress rapidshare

d) dále vám chci poradit výbornou stránku na stahování mp3-křížových spojek, která obsahuje i vyhledávač

e) dále můžeme použít některý z mnoha programů na stahování hudby, z vlastní zkušenosti Vám mohu poradit vynikající program Ares, který najdete i na této stránce

3.Pokud máme videoklip nebo hudbu z reklamy

Pokud se nám líbí nějaká písnička z videoklipu který nemá název, tak se snažíme zjistit text písně a dále postupovat podle bodu 1.

4. Způsob nalezení písničky je Youtube. Com

Do vyhledávání napíšete část názvu a na 80% Vám najde tu správnou písničku / videoklip. 

Na závěr už jen doplním, že pokud jste zkoušeli všechny zmíněné možnosti, tak na 98% se vám hledanou písničku podaří najít.

.