Znáte všechny druhy kalhotek?

Každá žena je nosí. Každý den si je obléká a ráda si je kupuje. Touto nepostradatelnou součástí dámského šatníku jsou kalhotky.

Existuje řada druhů kalhotek a každá žena preferuje jiný střih i materiál.

Jaké existují druhy kalhotek?

Zde je malý přehled typů kalhotek. Je jasné, že všechny ženy tyto druhy kalhotek dobře znají, avšak co muži, manželé a milenci? Ti obvykle tápou. Pro některé pány může být rozhovor se slečnou prodavačkou v oddělení spodního prádla dokonce traumatizující.

V takové šlamastice je přece žena nemůže nechat a připravit se o krásný dárek v podobě kalhotek. Pokud tedy partner neumí pojmenovat typy kalhotek, tento článek možná pomůže. A třeba ženu příjemně překvapí krásným dárkem.

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky jsou látkou, která zakrývá předek i pozadí a ve které se žena cítí pohodlně. Kalhotky klasického střihu nemusí být nepřitažlivé ani asexuální. Nabídka je široká a odráží módní trendy.

Bikiny

U Bikin popředí i pozadí zakrývá menší množství látky než u klasických kalhotek, navíc jsou docela pohodlné. K bikinám neodmyslitelně patří i horní díl, tedy typická podprsenka.

Brazilky

Brazilky jsou velice pohodlný kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy.

Boyleg

Boyleg, panty, šortkové kalhotky či také dámské boxerky jsou kalhotky s nohavičkou, které se vyznačují svou pohodlností

Tanga

Tanga vypadají zepředu jako normální klasické kalhotky a vzadu se zařezávají do hýždí. Jsou dost nepohodlné, ovšem některé ženy na ně nedají dopustit

V-string

V-string znamená vepředu i vzadu trojúhelníkový kus látky spojený tenkými proužky, mezi pohodlné spodní prádlo příliš nepatří.