Zimní nehtové příšernosti

Moderní žena ví, že výzdobu sebe sama musí přizpůsobovat situaci, ročnímu období i náladě. Moderní žena si na zimu nechá udělat (nebo sama sobě spáchá) gelové nehty v zimním designu. Ty musí zdobit sněhové vločky, sněhuláčci nebo aspoň hodně třpytek, aby bylo jasné, že žena ví, že je zimní období.

Tradiční barva Vánoc je červená. Zapomeňte na jednoduché červené nehty. Když už červené, musí tam být hvězdičky (nebo sněhové vločky). Nehty musí být mimořádně hnusné a špičaté. Čím víc vypadají jako upírské drápy umazané od krve, tím líp. Co kdyby si jich všiml zoufalý režisér, který zrovna obsazuje role do amatérského hororu? Sněhulák, rampouchy a vločky. Nezbytnost. Bez sněhuláka na nehtech nelze vylézt v zimě mezi lidi.

Zimní extravagance. Zimní modrá. Černá, aby to bylo in. Koneckonců, proč nevypadat ze vzdálenosti větší než tři metry, že jsem špindíra a mám upatlané ruce?

Santaclausovská čepička na nehtech vypadá jako nějaké hodně ošklivé zranění. 

O level výš jsou malované nehty. Pokud je vám víc, než šestnáct let, prosím, zapomeňte na roztomilé králičky se šáličkami. ptáčky na větvích a podobná zvěrstva.
Když Vánoce, tak vánoční nehty v barvách nazdobeného stromečku. Taky vám to připadá jako závažné plísňové onemocnění? Když zdobit, tak pořádně. Čím víc, tím líp.

Mazec. I se sobem. Mám obavy o duševní zdraví majitelky téhle krásy. 

Letos v zimě nebudu in. Zůstanu u svých jednobarevných nudných nehtů bez třpytek, sněhuláčků, sněhových vloček a jiných příšerností.