Zdravé pamlsky pro psy

(PR) Čím se odměníte, když se vám něco podaří? Něčím dobrým, nebo něčím pěkným? A čím odměníte svého pejska, když poslechne na povel, přinese aport nebo se na vás jen tak usměje svýma psíma očima? Jaké psí pamlsky zvolit?

Zdravé jídlo pro psa

Pokud čtete náš blog, tak určitě – alespoň občas – dbáte na zdravé stravování, vyhýbáte se éčkům a průmyslovým potravinám. Zkuste podobně myslet i na své pejsky. Třeba tím, že jim budete dávat kvalitní jídlo a pamlsky, ušetříte za veterináře. Protože všichni tak nějak tušíme, že jídlo může být lékem, stejně jako jedem.

Někdy se podivuju nad psími konzervami v supermarketu. Když je v akci prodávají za dvacet korun. Snad ani kilo průmyslově zpracovaného masa nemůže stát dvacku. Navíc na tom musí vydělat výrobce i prodejce. Zajímavé.

Takže v supermarketech svým pejskům už konzervy ani jiné psí pamlsky prostě nekupuju. Začala jsem jim vařit. Levné masové odřezky koupíte v řeznictví, k tomu uvaříte rýži nebo těstoviny, nastrouháte trochu čerstvé mrkve. Pes je spokojený.

A co psí pamlsky?

Jasně, když jdeme na procházku, tak musím mít po ruce nějakou odměnu. Naštěstí dnes na trhu existuje spoustu pamlsků pro psy, které jsou kvalitní a pejskové je mají rádi. Naši psi si oblíbili například psí pamlsky z buvolí kůže. Náš starší pejsek se například potýkal se nepříliš voňavým dechem. Takže jsme zkusili buvolí uzel s mátou. Je skvělý pro dentální hygienu a přidaná máta skutečně dech osvěžuje.

Jinak řečeno, je prostě celá řada pamlsků pro psy, která jim poslouží jako odměna a zároveň může pomoci s jejich zdravotními nebo jinými problémy. Jasně, vždycky můžete dát pejskovi jako odměnu piškot, ale je to skutečně dobré? Piškoty obsahují cukr, bílou mouku… tedy přísady, které nejsou pro psy vůbec zdravé.

Zkuste se proto zamyslet nad tím, zda nepořídit pamlsky pro psy ve specializovaném internetovém obchodě, kde nabízí nejen celou řadu druhů a variant masových a dalších pamlsků pro psy, ale také kvalitní konzervy, to vše za skvělou cenu.

Foto: http://www.mujmazlik.cz

Štítky: konzervy, pamlsek, pes, žřádlo