Zapomeňte na ombré, trendy je mít vlasy jako jednorožec

Jaké barvy na vlasy budou IN v roce 2019? Kdo si nelibuje v hnutí za přírodní šediny, bude mít spousta možností výběru v barvách na vlasy.

Kdo si netroufá pouštět se do odvážných permanentních barev nebo si nechce svou přírodní hřívu jakkoliv poškodit, může vyzkoušet tónovací masku na vlasy. Web Vmagazin.cz doporučuje veganskou masku Maria Nila, která má vlasy nejen barevně oživit, ale také posílit.

Sněhová blond

Termínu „icy hair“ na Pinterestu teď stoupla popularita o 45%. Jedná se o blond odstín, který je sice studený, ale nikoliv platinový. Hází lehké odlesky do modra a udržíte ho také použitím masek, šamponů a kondicionéru, které mají fialový pigment, a tím pádem ve vlasech neutralizují žlutou.

Měděná

Červené vlasy se letos budou prát o svůj comeback. Aby ne, když barva roku 2019 je právě korálová. Problém je, že bledulím nesluší, vypadá dobře jen na opálených lidech. Kdo si i tak přejete červenou, ale je šéfem vápenky, může zkusit tu s růžovým podtónem.

Cream Soda

Vlasy v odstínu Gigi Hadid, Amber Heard nebo Rosie Huntington-Whiteley bude extra trendy. Kadeřník potřebuje smíchat odstíny karamelové, béžové a zlatavé, aby dosáhl tohoto odstínu. Proto je to poměrně náročný proces, ale vypadá decetně a přirozeně.

Hnědo-šedá

Místo teplé čokoládové je teď trendy barva, která spojuje hnědou i stříbrnou dohromady. Představa je to zvláštní, ale výsledek může vypadat docela dobře.

Jednorožčí alias Hollywood Opal

Někteří mileniálové budou hýkat nadšením, protože na výsluní se dostává odstín růžové a modré, která připomíná bájného oře s jedním rohem. Základ je platinová s pastelovými tonery. Aby se dosáhlo právě této jednorožčí barvy, musí být kolorista opravdu šikovný a míchat hned několik odstínů dohromady.