Yves Rocher a jeho šťavnaté vůně

Značka Yves Rocher má své příznivce takřka po celém světě, a to díky kosmetickým přípravkům vyráběným v souladu s přírodou. Produkty této značky si zamilují především příznivci ovocných a květinových vůní.

Značka Yves Rocher pochází z malebného městečka La Gacilly ve Francii. Zaměřuje se především na dámskou klientelu. Nicméně pro muže je výběr také poměrně pestrý, plný bohatých a sytých vůní v různých formách, jako jsou parfémy, sprchové gely, šampóny apod.

Firma klade na rozdíl od mnohých svých konkurenčních „rivalů“ důraz na rostlinný svět, na pravou podstatu přírody. Pyšní se tedy pochopitelně ekologickým zpracováním všech ingrediencí a také ekologických pěstováním. Pro svoji výrobu odebírá rostliny od 250 dodavatelů, s kterými udržuje opravdu dlouholetou spolupráci.

Péče o tělo s výrobky Yves Rocher

Pro každou sezónu značka vyrábí nové vůně, které se inspirují pocity a náladami jarního, letního, podzimního nebo zimního období. Kouzelné jsou například zimní vůně v podobě hrušky a skořice či vanilky.

Na léto se skvěle hodí vůně ostružin, malin a jahod. Zejména vůně ostružin je svěží, sladká a zároveň lehká.

Nedostatky některých výrobků značky Yves Rocher

Nedostatky produktů Yves Rocher tkví v jejich vodové konzistenci. Tělová mléka nejsou dostatečně hustá, ihned se vsakují a neposkytují dostatečnou hydrataci. Šampony kvůli vodové konzistenci málo pění.

S tímto je před nákupem třeba počítat. Jistě se však najdou zákaznice, které tyto skutečnosti za nevýhodu považovat nebudou.