Vlasy na prodlužování

Mezi základní a nejčastěji vlastnosti člověka je touha získat nebo mít to, co má jiný. Nejedná se přitom jen o hmotné záležitosti, týká se to i vizáže.

Dámy s dlouhými vlasy se závistivě dívají, pokud jejich kolegyně či známa s úplně krátkými vlasy vypadá tak kouzelně, že není oka, které ji nesleduje.

Dlouhé hřívy si nikdo skoro ani nevšimne. To musí přestat. Dlouhovlasá žena bere do ruky telefon a už vytáčí kadeřnici. Sjedná si nejbližší možný termín a po klasické kávičce v salonu oznámí, že se pevně rozhodla pro krátký sestřih. Nedbaje na výhrady kadeřnice vlasy skutečně ostříhá.

Po asi hodině a úplné změně image přijde na slova kadeřnice. Krátké vlasy nejsou šťastný nápad. Kadeřnice však na útěchu říká, že to není úplně ztraceno. Existuje úprava účesu formou prodloužení vlasů. Pokud žena chce, může si z odstřihnuté ohonu vlasů dát udělat příčesek

Po takové zkušenosti lze dlouhovlasým ženám doporučit, aby stříhání dobře zvážily. Vlastní dlouhé vlasy se nikdy nedají nahradit vlasy na prodlužování.