Vlasy na prodlužování

Mezi základní a nejčastěji vlastnosti člověka je touha získat nebo mít to co má jiný. Nejedná se přitom jen o hmotné záležitosti ale týká se to např. I vizáže.

Dámy s dlouhými vlasy neskutečně závistivě dívají pokud jejich kolegyně či známa s úplně krátkými vlasy vypadá tak kouzelně, že není oka aby ji nenásledovalo.Její dlouhou hřívu si nikdo skoro ani nevšimne! To ale musí přestat! Bere do ruky telefon a už vytáčí svou dlouholetou známou – kadeřnici. Sjedná si nejbližší možný termín a po klasické kávičce v jejím salonu jí oznámí, že se pevně rozhodla a nestrpí tu každodenní půlhodinovou ranní vlasovou proceduru aby vypadala top, dokud opustí své bydliště. 

I tak to nestojí za nic neboť kolegyně s kterou chodí na oběd přes pracovní přestávku nemůže setřást chlapských pohledů z jejích krátkým střihem upravených vlasů, které ráno potřebují pět minut aby dostali konečnou podobu vydržícím celý den a moje dlouhé vlasy si musím přes pracovní dobu i čtyři krát lakovat a upravovat a nemá to absolutní efekt u mužů.Takže v závěru rozhovoru staré přítelkyni navrhne, že se definitivně rozhodla pro krátký účes nedbaje na kaderníčkine výhrady, že nezájem mužů nebude asi v dlouhých vlasech, ale nebo outfitu nebo výrazu tváře a ani na hlavní argument, že krátký sestřih pro který se rozhodla jí nemusí zaručit zájem mužů nemluvě o dlouhém čase návratu k původní délce. 

Po asi hodině a úplné změně image přijde na slova kamarádky, co to vlastně v afektu udělala. Kadeřnice jí ale na útěchu říká, že to není úplně ztracený případ.Existuje úprava účesu formou prodloužení vlasů a pokud chce, může si s odstřihnuté ocasu svých již bývalých vlasů dát udělat příčesek a pokud ji omrzí krátký sestřih může za ní přijít a pokusí se vyrobit účes, který si léta u ní dávala dělat a byl v každém módním trendu in.Takže po takové zkušenosti může dlouhovlasým kolegyním doporučit, aby si dobře zvážily pokud budou v podobné situaci a nenechali se strhnout okamžitou situací, neboť vlastní dlouhé vlasy se nikdy nedají nahradit vlasy na prodlužování.

.