Vánoční kolekce !Solid zima Xmas

Módní značka !Solid vydala novou vánoční kolekci Xmax. Po nedávno zveřejněné podzimní kolekci Fall se tak do prodeje souběžně s ní dostala i zimní kolekce značky !Solid. Respektive jen první předzvěst kolekce na zimu. Dá se očekávat, že Solid do začátku zimní sezony přijde ještě s něčím novým.

Vánoční zimní kolekce !Solid se však nesoustředí vyloženě na oblečení typické na zimu jako jsou zimní bundy a kabáty, i když ani ty pochopitelně nechybí. Mladá dánská značka !Solid zůstává i na Vánoce věrná své pověsti. Zachovává si tradiční ráz své kolekce a soustředí se na to, co této mladé značce z Dánska jde nejlépe.

Prim tak opět hrají stylová trička s potiskem, sportovně laděné mikiny nebo ležérním dojmem působící košile, svetry a roláky. Nenucená elegance pánského oblečení vhodná na Vánoce. To jsou šaty, ve kterých moderní muži mohou koneckonců zasednout i ke štědrovečernímu stolu. 

Pánská šála ve tvaru tunelu

Přeci jen však zimní kolekce od Solid nabízí něco typicky zimního. V nabídce se objevily pánské uzavřené šály neboli šály ve tvaru tunelu. Tento typ šály ve spojení se svetrem nebo jakoukoliv mikinou funguje vlastně jako úplet na krk, takže vypadá jako rolák. Hlavní výhodou takového úpletového šátku nebo šály je to, že dokonale udrží krk v teple, snadno se obléká a velmi pohodlně se nosí.

Pánská šála „tunel“ od značky !Solid je nabízena v několika barvách. Jelikož jde o šály pro muže nehraje ztřeštěnými barevnými variace, avšak má decentní tmavé tóny, které se dají snadno sladit s dalším pánským oblečením.