Vana se sprchovým koutem

V čem je vana se sprchovým koutem jiná a lepší než obyčejná vana nebo sprchový kout? Dalo by se jednoduše říci, že proto, že je jejich kombinací. Každý typ má své výhody, nevýhody a je mnoho důvodů, proč si je lidé vybírají do svých domácností.

Zatímco vanu oblibě lidé právě díky jejím rozměrům a možnosti dopřát si v pohodlí dlouhý koupel, sprchový kout je populární hned ze dvou důvodů.Preferují ho lidé s menším prostorem v koupelně, a ti, kteří tráví sprchováním jen pár minut, takže jim postačí toto šetrnější řešení.

Lidé si ale rádi dopřejí tak vanu, tak sprchový kout. Co když jim to ale neumožní rozměry jejich koupelny? Pro ty je vana se sprchovým koutem ideálním řešením. Není totiž náročná na prostor a lidé jsou spokojeni, že mají i vanu, i kout. Rozměrově se shoduje přibližně s obyčejnými vanami. 

Vany se sprchovými kouty vypadají přesně jako ty obyčejné, jen mají navíc zástěnu, takovou jak mají sprchové kouty. Ta se dá podle potřeby otevírat a zavírat nebo je možnost koupit si vanu s neposuvný bariérou. Můžete tak použít jednou vanu a podruhé sprchový kout. Proto se stává stále více oblíbenou u zákazníků. 

Co se ceny týče, je o něco vyšší než cena obyčejné vany, ale samozřejmě je to výhodnější investice než koupě i vany i sprchového koutu. Momentálně je největší výběr van se sprchovým koutem na internetu, ale dostat je samozřejmě iv obchodech. Je to ideální kompromis a rozhodnutí pro tuto vanu vám ušetří mimo jiné i drahocenný prostor.

.