Vana se sprchovým koutem

V čem je vana se sprchovým koutem jiná a lepší než obyčejná vana nebo sprchový kout? Dalo by se jednoduše říci, že proto, že je jejich kombinací. Každý typ má své výhody i nevýhody a je mnoho důvodů, proč si je lidé vybírají do svých domácností.

Zatímco vanu mají lidé v oblibě právě díky jejím rozměrům a možnosti dopřát si v pohodlí dlouhou koupel, sprchový kout je populární hned ze dvou důvodů. Preferují ho lidé s menším prostorem v koupelně, a ti, kteří tráví sprchováním jen pár minut. Pak jim postačí toto šetrnější řešení.

Řešení do malé koupelny

Lidé si však rádi dopřejí jak vanu, tak sprchový kout. Co když jim to neumožní rozměry koupelny? Pro takové je vana se sprchovým koutem ideálním řešením. Není totiž náročná na prostor a lidé jsou spokojeni, že mají vanu i kout. Rozměrově se shoduje přibližně s obyčejnými vanami. 

Vany se sprchovými kouty vypadají přesně jako ty obyčejné. Jen mají navíc zástěnu, jakou mají sprchové kouty. Ta se dá podle potřeby otevírat a zavírat. Je také možnost koupit si vanu s neposuvnou bariérou. Můžete tak použít jednou vanu a podruhé sprchový kout. 

Co se ceny týče, je o něco vyšší než cena obyčejné vany. Samozřejmě je to výhodnější investice než koupě vany i sprchového koutu. Momentálně je největší výběr van se sprchovým koutem na internetu, sehnat se však dají i v obchodech. Je to ideální kompromis. Rozhodnutí pro tuto vanu ušetří mimo jiné i drahocenný prostor.