Úklid, gumové rukavice a blondýnky

Úklid zná každá žena. Špína v koupelně, špína v kuchyni a agresivní čisticí prostředky, které z jemné pokožky na rukou velmi rychle vyrobí nepěkné dehydratované pařáty drsné jako struhadlo. Do toho manžel natažený na kanapi spí pod novinami a prstem ani nehne. Děti řvou z dětského pokoje, který zase obrátili doslova naruby.

Naštěstí v tom ženy nejsou úplně samy. Mohou si vzít k ruce své dvě pravé blondýny. Ne tedy vlastně k ruce, avšak na ruce. A vlastně ani ne dvě pravé. Jen jednu pravou, ta druhá je levá.

O jakých že dvou blondýnkách na ruce je řeč? O těch, co se smějí z růžových rukavic na úklid.

Rukavice na úklid Vigar

Gumové kuchyňské rukavice od firmy Vigar ve stylu „pravá a levá blondýna“ ženy baví. Jsou důkazem toho, že vtipný nápad udělá i z tak obyčejné, neestetické a neoblíbené, avšak pro ochranu krásy naprosto nezbytné věci, jakou jsou rukavice na úklid, zajímavý výrobek, který úklid domácnosti zpříjemní a ruce bezpečně ochrání od nečistot a čisticích chemikálií.

Podle výrobce jsou tyto úklidové rukavice určeny především mladým slečnám, to asi proto, aby je veselými obrázky motivovaly k úklidu. Taková motivace se však hodí každé ženě bez ohledu na věk. Tyto extravagantní rukavice na úklid mohou potěšit úplně všechny ženy. Do práce jedině s úsměvem.

Růžové rukavice na úklid s obrázkem blondýny mohou být také velmi originální a neobvyklý dárek, který každou ženu rozesměje.

TIP: Podívejte se, jak uklidit byt.