Úklid, gumové rukavice a blondýnky

picture-27-1360159001-4855108

Známe to každá: Úklid… Špína v koupelně, špína v kuchyni, agresivní čisticí prostředky, které z jemné pokožky na rukou velmi rychle vyrobí olezlé dehydratované pařáty drsné jako nějaké struhadlo. Do toho manžel natažený na kanapi spí pod novinami, prstem ani nehne. Děti řvou z dětského pokoje, který zase obrátili doslova naruby. A „to“ zbylo opět jen na mě: Úklid. Ale naštěstí v „tom“ nejsem úplně sama! Vezmu si k ruce své dvě pravé blondýny. Ne tedy vlastně k ruce, ale na ruce. A vlastně ani ne dvě pravé, ale jen jednu pravou, ta druhá je levá.

O jakých že dvou blondýnkách na ruce to propánajána mluvím? O těch, co se smějí z těchto růžových rukavic na úklid.

Gumové kuchyňské rukavice od firmy Vigar ve stylu „pravá a levá blondýna“ mě baví. Jsou důkazem toho, že vtipný nápad udělá i z tak obyčejné, neestetické a neoblíbené, ale pro ochranu naší krásy naprosto nezbytné věci, jakou jsou rukavice na úklid, zajímavý výrobek, který vám úklid domácnosti zpříjemní a vaše ruce bezpečně ochrání od nečistot a čisticích chemikálií.

Podle výrobce jsou tyto úklidové rukavice určeny především mladým slečnám, to asi proto, aby je veselými obrázky motivovaly k úklidu. Já ovšem z vlastní zkušenosti musím říct, že taková motivace se hodí každé ženě bez ohledu na věk. Tyto extravagantní rukavice na úklid mohou potěšit úplně všechny ženy. Protože (jak zní heslo) do práce jedině s úsměvem .

Růžové rukavice na úklid s obrázkem blondýny mohou být také velmi originální a neobvyklý dárek, který každou ženu rozesměje a ze kterého budou mít radost především ty ženy, které vědí, o čem mluvím, když vyslovím to jedno prosté slovo: Úklid.