Pochlub se s tím, co miluješ. Tričko s potiskem to řekne za tebe

tricko-potisk

Nedokážeš si představit život bez koček, sjíždění vody nebo kultovního seriálu Červený trpaslík? Vykřič to do světa i jinak než s bannerem na náměstí. Svým oblíbeným motivem si nech potisknout tričko, nebo třeba mikinu či oblíbený hrnek.

Může bavit tebe, družičky na rozlučce i kolegy v práci. Snadno ale otočí a promění se ve vážnou věc. Řeč je o potisku na tričku, který řekne přesně to, co máš na srdci. Vyber si jeden z hotových motivů, nebo si navrhni svůj originální. 

Oblečení s potiskem oživí rozlučku se svobodou, ale i výlet na vodu

Zviditelni svou partičku na vodě vlastními tričky s vodáckým potiskem. Hoď si na hruď motiv raftu, názvy pracovních pozic posádky nebo pozdrav „Ahoj“. Společná trička oceníš i na fesťáku – lépe se díky nim najdete, a navíc všem okolo řeknete, jaký hudební styl koluje ve vaší krvi.

Máš-li svůj názor na aktuální situaci ve světě, nemusíš říkat ani slovo, aby okolí vědělo, co si o ní myslíš. Trička nebo mikiny s potiskem to vyjádří za tebe. 

Plánuješ legendární rozlučku se svobodou pro kamarádku nevěstu? Pořiď jí tričko s nápisem „Jsem nevěsta, vole!“. Garantujeme, že na fotkách i parketu nočního klubu bude nepřehlédnutelná. Jo, a pokud pochází z Moravy, ocení folklorní motiv nebo nápis na záda „Burčák je láska“. 

Zážitky pak věnuj těm nejbližším v podobě dárku s potiskem. Navrhni pro ně placky s hláškou z výletu, nebo jim pořiď hrnky se společnou fotkou na vrcholcích hor. Originalitě se meze nekladou.

Spolehni se na kvalitní materiál

Chceš tričko s oblíbeným motivem nosit nejraději každý den? Nic ti v tom nebrání – vyber si takový materiál, který ti bude vyhovovat. Na www.t-shock.eu ti potisknou klasické tričko nebo tílko z bavlny, případně organické bavlny, ale funkční trička. Ty využiješ při sportu nebo výletu do hor. 

Zvolit si můžeš i střih. Pro sexy křivky sáhni po vypasovaných kouscích, dobře budeš vypadat i v tričku klasického střihu. Pokud to není nic pro tebe, v nabídce najdeš i oversized kousky v pánských i dámských velikostech.