Trička jsou retro, noste vintage halenky

Nadcházející léto se zatím teplotně nijak nevyznamenalo, a tak nezbývá nic jiného než nosit džíny nebo kalhoty. Možná jste se jako já těšily, až si na sebe vezmete nějaké krásné letní šaty a přivítáte v nich léto. Počasí je ale proti. Nezoufejme však a pojďme také na tom nepříjemném najít něco pozitivního.

Své každodenní outfity můžete ozvláštnit třeba tím, že si k džínům či kalhotám místo všedního trička obléknete elegantní halenku, pestrobarevnou košili, hedvábnou blůzku či jiný rafinovaný top. Hitem letošního léta jsou halenky, trička nechte ve skříních.

Halenky ve vintage stylu

Jste-li takový ten holčičí a romantický typ (stejně jako já), zkuste sáhnout po halenkách a topech Pepa Loves. Něžné volánky a krajky, ale zároveň moderní materiály a svěží a inovované retro střihy. Zkrátka moderní vintage styl přesně jak má být.

Španělská módní značka Pepa Loves si potrpí na luxusní materiál, soustředí se na působivé střihy a propracované detaily. Ženskost podtrhují mašle, volány, krajky a límečky, rafinovanost a svůdnost propracované a ozdobné dekolty i nabírané rukávy. Něžný retro styl čili vintage.