Tom Ford není jen Single man!

Je také hlavní postavou nového dokumentu, který o něm vzniká. Diváci se mohou těšit na to, že nahlédnou do zákulisí jeho světa. Do světa návrhů, módy, stylu, ale i celebrit, které tam zajisté patří.

Tom Ford je známý svým nadáním pro estetiku, kterou předvádí nejenom na přehlídkovém mole, ale i na plátnech kin. Možná se v oněch filmech někdy projeví nenápadná prázdnota, ale to je na jinou diskuzi!

Teď se diváci mohou těšit na dokument, kde Ford ukáže zákulisí a okolnosti vzniku jeho dlouho očekávané dámské kolekce. Uvidí Beyoncé, Jullian Moore, Lauren Hutton a další.

Tom Ford zde vysloví několik mouder o světě jako: „Moje pocity jsou smíšené ohledně toho co děláme, protože lidé se navzájem utvrdili v tom, že to být dokonalý nestačí. Prosazujeme materialismus, který není v konečném důsledku to, co vám přináší na světě štěstí.”

Ale také se dozví o jeho pocitech a nejistotě, díky rozhodnutí opustit Gucciho i o jeho životě módního návrháře a ikony. Hodinový dokument bude určitě senzací, jistě zábavnou a módně dechberoucí! Těšíme se!