Tady skáče taťka na mamku

Marně přemýšlím, kde se vzala tahle cedulková mánie. Marně přemýšlím, co by mě donutilo dát si na dveře koupelny cedulku s nápisem Koupelna. Na dveře do kuchyně cedulku s nápisem Kuchyně nebo Mňamkárna. Na dveře do ložnice cedulku s nápisem Ložnice nebo Tady skáče taťka na mamku. Na dveře do bytu nápis Sladký domov.

Napadá mě: Lidé, kteří mají potřebu každé dveře v bytě zmršit nějakou cedulkou, mají velmi špatný smysl pro orientaci. Chtějí jít na záchod, vlezou do špajzu. Lidé, kteří mají potřebu každé dveře v bytě zmršit nějakou cedulkou, mají velmi špatné rozlišovací schopnosti. Nerozeznají záchod od špajzu. Lidé, kteří mají potřebu každé dveře v bytě zmršit nějakou cedulkou, mají velmi špatný vkus. Připadá jim krásné, že na dveřích do špajzu mají napsáno Špajz.

V každém případě to vypadá, že vyrábět cedulky v jakékoliv podobě a kvalitě se vyplácí. Prodávají se totiž ve velkém. A třeba jen na fler.cz jsou v kategorii Domov a v podkategorii Cedulky aktuálně na prodej víc než tři tisíce cedulek.

Cedulka na dveře do ložnice, cena 135 korun

Smaltovaná cedulka, cena 165 korun

Cedulka, cena 155 korun

Cena 138 korun

Ručně malovaná cedulka, cena 77 korun

Sada cedulek, cena 244 korun

Slané těsto a akrylové barvy, cena 99 korun

Měděné cedulky, cena 111 korun

Záchodový anděl, cena 66 korun

Visačka na dveře toalety, cena 88 korun