Svůdné prádlo pro plnoštíhlé ženy

Erotické prádlo si na sebe může vzít každá žena. Nosit svůdné prádýlko není jen výsadou hubených žen. Existují i kolekce sexy spodního prádla pro plnoštíhlé ženy a ženy větších rozměrů.

Chytří výrobci spodního prádla se naštěstí nezaměřují jen na šňůrečkové kalhotky a pidi podprsenky, které se dají pověsit leda tak na vyzáblé dívky z předváděcích mol. Někteří výrobci spodního prádla dobře vědí, že jejich nejlepším zákazníkem je reálná žena, tedy žena reálných rozměrů. Žena, která má normální míry i váhu.

A dokonce i pokud má žena o nějaký ten centimetr či kilogram více. I pro ni existuje svůdné erotické spodní prádlo, které zakryje přesně ty partyje, které zakrýt má a naopak vhodně poodhalí to, co oko mužovo tolik prahne spatřit.

Prádlo značky Andalea

Jednou ze značek, které ve své sortimentu prádla nabízejí erotické spodní prádlo pro ženy přirozených rozměrů a plnoštíhlé ženy, je značka Andalea.

Andalea je výrobce spodního prádla, který se zaměřuje na větší velikosti (size plus velikosti a XXL oblečení). Zkrátka spodní prádlo pro přírodní postavy a boubeličky a baculky. Značka Andalea má svůj původ v Polsku.

Kolekce erotického prádla pro plnoštíhlé

Andalea vyrábí spodního prádlo a především to erotické. Značky Andalea nabzí erotické komplety pro ženy, svůdné oblečky a kostýmy, sexy šaty a třeba také tanga pro muže.

Velkou část produkce značky Andalea tvoří erotické prádlo pro plnoštíhlé nebo ženy, které jsou takříkajíc XXL či size plus. Zboží značky Andalea ukazuje, že spodní prádlo pro plnější ženy, může vypadat velmi hezky a přitažlivě. Proto si ho oblíbily i ženy, které jsou obdařeny většími vnady.

Značka Andalea jako jeden z mála výrobců nabízí luxusně vypadající spodního prádlo až rozměru 50. A ženy, které si toto prádlo oblečou, v něm vypadají krásně a podle zkušeností se v něm cítí opravdu skvěle.