Světle hnědá obdélníková kabelka Made In Italia Mestre

Světle hnědá obdélníková kabelka Made In Italia Mestre stojí v e-shopu Zoot 2 249 Kč. Podrobnější informace získáte přímo v e-shopu prodejce.

Tip: podívejte se také na další Kabelky nebo ostatní produkty, které se pod značkou Made in Italia prodávají.

Nedáte bez nich ani krok? Jste schopná za ně utratit poslední korunu? Všude chodíte pozdě, protože se nemůžete rozhodnout, která se pro dnešek stane vaší společnicí?Tak to se můžete přidat do našeho spolku milovnic kabelek všech možných barev, typů a velikostí!Kabelka v elegantní světle hnědé barvě, která je vyrobená z pravé kůže, bude skvělým kouskem do vaší sbírky. Kabelka je uvnitř zajímavě vyřešená – prostorná hlavní kapsa je bez zapínání a jakýchkoliv kapsiček. Najdete tam jen taštičku na zip, kam si můžete ukrýt drobnosti a cennosti. Na vnější straně taštičky je malá kapsička na telefon. Taštičku si uvnitř můžete připnout ke kabelce pomocí dvou patentek. Ke každé kabelce dostanete praktický textilní pytlík, kam si můžete svůj poklad schovat, když s ním zrovna nebudete ohromovat okolí. Materiál: pravá kůže, textilRozměry: kabelka – 31x35x14 cmvnitřní taštička – 29x23x8 cmdélka ucha – 51 cm, šířka ucha –  2 cm, celková délka přívěšku – 27 cm, délka třásně – 13 cmDo kabelky se vám pohodlně vejdou desky velikosti A4….

Italská značka Made in Italia se zaměřuje na výrobky z kůže. Specializuje se především na módní doplňky. Nejvýznamnější část produkce tvoří značkové kabelky a dámská obuv.