Svatební šaty z Trenčína

Bílými stužkami a kyticí ozdobenénnaleštěné auto a za ním žertovný peloton vyzdobených aut směřujících ke kostelu, nemůže znamenat nic jiného než svatební průvod. V prvním z nich sedí hvězda celé následující pompézní slavnosti – nevěsta.

Tato osoba je v daný okamžik snad nejšťastnější bytostí pod sluncem. Vždyť proč by také ne, když se jí splnilo to, po čem touží každá dívka snad od školky. Je středem pozornosti nejen teď, když vystupuje před kostelem z luxusního auta.

Svatební šaty jsou nejdůležitější

Nevěsta všechny zastíní svou krásou korunovanou svatebními šaty. Ano, to je to nejpodstatnější, co ji během minulých měsíců nejvíc trápilo, a to bude objekt každého páru očí.

Na výběru tohoto skvostu si dává každá nevěsta mimořádně záležet. Je to róba, kterou má drtivá většina žen na sobě jen jednou za život. Konečnému rozhodnutí předchází nekonečné rozhovory s přítelkyněmi, rodinnými příslušníky, odborníky, analyzování všech dosavadních účastí na podobných slavnostech jako nezávislý pozorovatel a získávání informací ze všemožných zdrojů.

Prohlížení svatebních fotek vdaných kamarádek, prolistování množství katalogů a surfování po internetu a pak druhá fáze – osobní návštěva svatebních salonů a butiků.

Trenčín – město módy

Trenčín ja znám nejen z nedávné minulosti jako město módy. Salónů, které se zabývají prodejem svatebních šatů je tu celá řada. Jelikož nastávající nevěsta už má zhruba představu, co by asi chtěla mít na sobě ve vysněný den, stačí se jen rozhodnout, jak si šaty pořídí.

Šaty lze zhotovit na míru, zakoupit hotové nebo, jak je to dost zažité, jednoduše si je na svatební den půjčí.

Všechny tyto možnosti nastávajícím navěstám nabízí salon Afrodita. Ve svých krejčovských dílnách šijí svatební šaty přesně podle přání zákaznice s množstvím libovolných doplňků.

Ve svých kolekcích nabízí salon Afrodita v Trenčíně svatební šaty mnoha střihů nejen na zakoupení. K dispozici jsou i na půjčení. Nejen nevěsty si v tomto salonu přijdou na své, také družičky a ostatní dámy účastnící se na svatební hostiny mají možnost širokého výběru společenských šatů.