Svaly všech filmových hvězd v tabletách

Myslela jsem, že jen ženy s pár kily navíc, s malými prsy nebo vráskami jsem skvělá cílová skupina pro prodejce slibů, které se nikdy nevyplní. Z omylu mě vyvedl Pavel, který mi poslal odkaz na zázračný přípravek pro muže. I na pány mají tihle prapodivní prodejci políčeno. Tedy hlavně na pány, kteří by chtěli zhubnout a za pár týdnů získat takové svaly, na kterých jiní dřou roky.

Jde o zázračné tablety Xtreme Power. Ty mají skutečně neuvěřitelné účinky. Kromě toho, že po nich extrémně rychle rostou svaly, ještě taky podporují imunitní systém, zvyšují obranyschopnost organismu, podporují metabolismus, zvyšují výkon srdce a cév, zvyšují spalování kalorií, „zápasí s poruchami svalů, zvyšují energii, zápasí s vysílením, zvyšují atletickou kondici, sílu a celkový výsledek…“ a tak dále. Vždyť to říkám, zázrak! Ještě by mohly umět vařit kafe a je to na nobelovku za vědu. 

Nobelovku za literaturu by zas zasloužil autor, který vymyslel propagační text. Ten je totiž stejně neuvěřitelný, jako účinky tablet. 

Jakýsi Karel Ježek z Prahy se v něm snaží čtenáře přesvědčit, že roky chodil do posilovny bez většího úspěchu, až si pak všiml chlápka, který zas až tak moc neposiloval, ale měl svaly úžasné. Karel chlápka trochu šmíroval, a tak si vyslechl jeho rozhovor s kamarádem. A konečně přišel na to, jak si vypracovat obří svaly bez námahy. Ta historka je tak přitažená za uši, že stojí za to si ji přečíst celou. Jen pro orientaci: reliéfní muž je nejspíš ten svalnatec. 

„Bavil se s kamarádem o tom, jak Hue Jackman a Brad Pitt, jinak poměrně hubení herci z romantických filmů, jsou najednou výrazně napumpováni a reliéfní kvůli natáčení nějakého nového filmu. Onen kamarád tvrdil, že tito muži trénují po celý den pod vedením personálních trenérů, a to měsíce před natáčením.

Ale ten „reliéfní“ jen zavrtěl hlavu na nesouhlas a řekl: To jseš na omylu, kamaráde, vím naprosto určitě, že příčinou takové viditelné a rychlé změny nejsou tréninky až do úplného zešílení. Je to díky doplňkům, které berou. 

A pak řekl:Co podle tebe berou? Právě tuto věc…

Zásadně všechny filmové hvězdy užívají tyto nové bio-inženýrské doplňky, které se nazývají Xtreme POWER. Spalují tuky a vytvarují muskulaturu. Navíc tito herci netráví hodně času ve fitnessu, tak jak jsou jejich harmonogramy beztoho přecpané. Takže berou tyto doplňky, aby si napumpovali postavy před začátkem natáčení nového filmu. 

Měl jsem fakt štěstí, že jsem to slyšel a že jsem si mohl ihned zapsat v telefonu název doplňku.“

Předpokládám, že Hue Jackman je Hugh Jackman. Ale nebuďme puntíčkáři, tady jde přece o „zásadně všechny filmové hvězdy!“

A aby i pochybovači uvěřili, že tenhle zázračný produkt funguje, podělil se Karel Ježek o své fotky. Na první je před tím, než začal brát tablety, na druhé po pouhých čtyřech týdnech. 

Trochu potíž je v tom, že na fotkách samozřejmě není žádný Karel Ježek. Je na nich August Kinney. Druhá potíž je v tom, že nikdo na světě nedokáže změnit tak radikálně postavu za jediný měsíc. Fotky Augusta Kinneye vznikly v rozmezí tří roků.

Přípravek, který nabízí falešný Karel Ježek na základě cizích fotek, vyjde na 899 korun za měsíční dávku. A aby to celé bylo ještě podezřelejší, i všechny nadšené komentáře na hlavní stránce tohohle webu jsou falešné. A fotky, které u nich jsou, jsou postahované z nejrůznějších webových stránek.

A ke všem těm podivnostem ještě jedna navíc. Na webové stránce neexistuje jediná informace o tom, kdo vlastně za tímhle kšeftem stojí.

Jediný kontakt, který na stránkách existuje, je mailová adresa. Žádný název firmy, IČO, adresa sídla firmy, kontaktní telefon, prostě nic. Prodejce tak jednoznačně porušuje zákon, protože musí uvádět údaje, které jej umožní identifikovat. 

A aby to dnes nebylo jenom čtení pro pány, našla jsem i další webovou stránku, která vypadá, jako by někdo web Karla Ježka vzal přes kopírák. Jen místo přípravku pro muže na budování svalů nabízí jiný zázrak, tablety Acai Verde na hubnutí pro ženy. 

Martinin blog má stejnou grafickou podobu jako Karlův web, stejně zoufalou češtinu, stejně ukradené fotky, na kterých vydává lidi za někoho jiného, stejnou cenu v promo akci, které na obou webech říkají „promoce„. A taky stejně tajemné obchodní podmínky a velmi nápadně podobný kontaktní mail (sales.cz@acaiverde.com, sales.cz@xtremepower.net). 

Dám ruku do ohně za to, že oba weby má na svědomí stejná firma. A ani jeden z výrobků bych si nekoupila, protože něco tak šíleně podezřelého doslova křičí na všechny strany, že jde o podvod.