Sukně a dřeváky, typický letní outfit na party i do města

V letních měsících každá žena ráda sáhne po pantoflích, dřevácích, perforovaných balerínkách a sukních (ultrakrátkých i extradlouhých). V takovém outfitu se dá vyrazit klidně na party, či do města na nákupy.

Pro chladnější dny se hodí městské tenisky Rieker a stylové tričko The Mountain s potiskem nějakého toho roztomilého zvířátka. Pro výlety s drahou polovičkou je skvělé něžné a romantické oblečení s přírodními (květinovými) motivy. Například sukně od značky Desigual.

Boty značky Rieker

Švýcarská značka obuvi Rieker přichází s novým trendem v oblasti tenisek. Jedná se o městské tenisky. Na sportování jsu tyto stylové kecky naprosto skvělé.

Protože švýcarská značka obuvi Rieker ví, že v létě se nedá chodit ve zcela uzavřených botách, zahrnula do své nabídky letních bot i perforované či nazouvací baleríny.

Boty značky Jana

Německá značka obuvi Jana myslí i na typické letní boty, kterými jsou pantofle. Pantofle jsou nazouvací, velmi pohodlné a mají všestranné využití. Lze si je vzít kamkoli.

Letní sukně Draps

Letní sukně českého výrobce sportovního oblečení Draps mají jednak sportovní střih, ovšem zákaznice zde najde i elegantní kousky, které ženě dodají šmrnc. Sukně jsou navíc velmi pohodlné.

Pantofle Sanita

Pantofle dánské značky obuvi Sanita jsou věrny své vizi, s kterou byly v roce 1907 představeny evropským zákazníkům a zákaznicím. Od té doby se těší velkému množství spokojených zákazníků.

Pantofle Think

Pantofle rakouské značky obuvi Think jsou výjimečné v tom, že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, nejčastěji z kůže nebo přírodního latexu. Vynikající a pohodlné letní boty.

Sukně Best Emilie

Oblíbené sukně dámské módní značky Best Emilie se od ostatních letních sukní odlišují v tom, že se dají nosit nejen jako sukně, ale také jako šaty. Sukně Best Emilie jsou nepostradatelným doplňkem na léto.