Scholl obuv

Milovníkům kvalitní obuvi není třeba představovat značku Scholl. Je to lídr na trhu zabývající se zkoumáním, návrhem designu a výrobou velmi kvalitní zdravotnické obuvi.

Její zakladatel Dr. Mathias Scholl dbal při zrodu této značky na správnou polohu chodidla ve vyrobené obuvi. Obuv Scholl doplňuje každoročně svůj sortiment o zdravotnickou obuv a také o obuv sezónně aktuální a trendovou.

Zdravá bota pro všechny

Značka Scholl bere ohled na všechny vrstvy zákazníků. Pro dámy nabízí dřeváky, sandály, plátěné tenisky, lodičky doplněné o nenápadné gelové vložky rozkládající váhu těla na celé chodidlo. Pány zaujmou žabky, otevřené i kotníkové boty a pro děti jsou tu různé sandály a bačkůrky. Všechny tyto výrobky masírují chodidla čímž stimulují krevní oběh.

Scholl obuv umožňuje při svých modelech správnou fixaci nohy. Ideální modelovaná stélka zdravě polohuje klenbu chodidla. V takto navržené obuvi se správně určenou výškou podpatku je záruka, že nohy budou vždy v bezpečí.

Společnost Scholl dodává na trh i prostředky na popraskané paty. To je častý neduh mužů i žen z důvodu dehydratace pokožky při nošení sandálů. Krémy a pěny určené k tomuto účelu obnovují chodidla, změkčují a zvlhčují ztvrdlou pokožku.