Samice, vnady a Super.cz

Nad webem Super.cz jsem se tady už jednou rozčilovala. A rozčilovat se budu zas. Předpokládám, že naposled, protože ho nikdy, fakt nikdy neotevřu. A s klidem můžu zrušit podstránku tohoto blogu Odjinud. (Abych nové čtenáře neochudila o text, který na ní byl, přikládám ho níž.) Web Super.cz mě nadzvedl tímhle titulkem  

Označit jakoukoliv ženu za samici je nevkusné, vulgární a trapné. Ještě jsem schopná tolerovat podobné výrazy u pubertálního machýrka, který chce být zajímavý před kamarády a myslí si, že je vtipný. Nejsem, opravdu nejsem ochotná takový výraz tolerovat u kohokoliv jiného. 

Označení „samice“ mi evokuje vyzývavou, přisprostlou a velmi lacinou dámu. Nic z toho Alena Šeredová není.  A fakt, že si oblékla zajímavě řešené šaty, pod kterými pravděpodobně neměla spodní prádlo, rozhodně neopravňuje autora textu, aby používal tak nehorázné výrazy. 

Mimochodem, pod stůl jsem při čtení článku a prohlížení fotek fakt nespadla. Jen ten titulek mně nadzvedl až ke stropu. 

To už snesu i ty typické titulky pro tenhle web, ve kterých nutně musí být minimálně slovo vnady. 

A tady už ten původní text: Super.cz na mně juká z hlavní stránky Seznam.cz a způsobuje mi vyrážku. Ano, titulek článku má přilákat čtenáře, donutit je, aby si text přečetli. Jenže titulky (a vesměs i články) na Super.cz na mně působí, jako by je psala parta nadržených úchylů. Hemží se to tam totiž hrudníčky, prstíky, prádélkem a vnadami Jen za poslední dobu například:

Lukáš Vaculík a jeho chmatavé prstíky. Osahával sexy blondýnu jen v prádle

Chmatavé prstíky??? Co to je???

Andrea Kerestešová fotila nové rajcovní fotky v ledové vodě: Vypadá na nich jako vášnivá divoženka

Vášnivá divoženka má na sobě sukni a svetr. Je krásná, ale že by tohle zrovna byly fotky z kategorie „rajcovní“? No, vášnivou divoženku si taky představuju jinak. Třeba v rozevlátých pavučinkových šatičkách. Ne ve svetru.

Dámy, konečně jste se dočkaly! Lukáš Vaculík se poprvé úplně svlékl před kamerou

Ano, celý život na to čekám. A Super.cz konečně uspokojil moji touhu vidět zadek Lukáše Vaculíka

To je odvaha! Simona Krainová ve zcela průhledných šatech poprvé po porodu syna ukázala vnady

Vnady jsou vůbec po slovu hrudníček asi nejoblíbenější slovo na tomto webu.

To je hrudníček: Lucie Bílá ukázala další neuvěřitelný výstřih

A jsme u hrudníčků. U dospělé ženy s rozměry Lucie Bílé bych to opravdu na „hrudníček“ neviděla. I další text článku stojí za to.

Pětačtyřicítka Lucii Bílé (45) rozhodně nebrání v tom, aby u svých outfitů nosila čím dál větší výstřih. Po festivalu Benátská noc, kdy jí praskala podprsenka ve švech, se zdálo, že už nepřekvapí. Ale je to tady. Ve spotu pro show Česko Slovensko má talent jí v kostymérně přidělili oděv, za nějž by se nemusely stydět ani hrdinky erotických filmů.“

Myslím, že Lucie Bílá je zajímavá, krásná, přitažlivá. Ale za srovnání s hrdinkami erotických filmů se určitě redakci poděkovala. A i jinde na stránkách se to hrudníčky hemží:

To je hrudníček: Rockerka Avril Lavigne nevědomky odhalila své vnady

Mrkejte: Sexy Tereza Kostková v novém účesu překvapila a ukázala napěchovaný hrudníček

A ještě jedny vnady, za všechny ostatní:

Vendula Svobodová v plavkách: To jsou ale vnady

Podezírám autory článků, že trpí extrémně dlouhou sexuální abstinencí a kompenzují si ji psaním nesmyslů. Ohrudníčkovaných.