Rozkládací stoly

Pokud k vám nával hosty nechodí pravidelně, stačí vám obvykle menší stůl, řekněme pro čtyři lidi. No pokud začnete častěji organizovat větší setkání právě u vás doma, může nastat problém – váš malý stůl. Je prostě příliš malý na to, aby se na něj vešlo všechno jídlo a o pohodlném pojídání za stolem už ani nemluvím. Obchody s nábytkem samozřejmě přišli už dávno s řešením.

Na trh se proto dostali rozkládací stoly.Jsou vynikajícím nápadem do každé domácnosti, využívají se nejen v interiéru, ale stále více i v zahradách, či na terasách. V čem jsou tedy lepší? Rozkládací stoly jsou dva v jednom. Zatímco běžně ho doma používáte v jeho neuhnilých podobě, před návštěvou ho stačí otevřít a vznikne mnohdy až jednou takový prostor pro stolování. 

Výrobci se snaží co nejvíce zjednodušit manipulaci, takže nemusíte mít strach, že byste stůl nevěděli rozložit. Je jich několik druhů, ať už s jednou rozkládací částí nebo dvěma. Také seženete stoly buď s křídly, které se v případě potřeby jen vysunou nebo vyklopí, nebo stoly, které mají rozkládací části odmontovatelné.Tedy jejich musíte mít někde odložené a vytáhnete je pouze pokud je potřebujete, což však může být nevýhodou, pokud máte doma málo úložného prostoru.

Z obrovského množství typů si vybere opravdu každý. Neplatí, že rozkládací stůl nepůsobí moderně a že se hodí pouze do zahrady. Na pohled totiž ani nerozeznal, že nejde o obyčejný stůl. Stačí tedy zajít do obchodu nebo internetového e-shopu a vybrat si design a materiál, který vám vyhovuje. 

.