Řetízek od Blair

I když seriál Gossip girl není po scénaristické stránce literární perlou, nutno uznat, že tam pracují víc než schopní stylisté. Své o tom ví i Leighton Meester, představitelka Blair Waldorf.

Aby vypadala stylově i mimo televizní obrazovky,  najala si módního gurua Logana Horna. Logan je velkou nadějí amerického stylingu. Pracoval pro Miu Miu nebo Ninu Ricci, ale zároveň bydlel ve squattu a kouřil marihuanu po kilogramech.

Horne pro Leighton vytvořil look, který v něčem připomíná oblečení Blair, ale víc se v něm promítá nespoutaná osobnost herečky. Tamimochodem strávila první léta svého života ve vězení, protože se tam narodila své matce.

Leighton si v poslední době oblíbila náhrdelník s přívěškem ruky. Poté, co si ho vzala na jednu party, si ho další den pořídila Olivia Palermo, která čtenářům může být povědomá z módní MTV reality show The City.

Tento pozlacený náramek s rukou nosí i Blake Lively alias Serena z Gossip girl.

Mánii náramků a náhrdelníků s rukou má na svědomí londýnská designérka šperků Lily Gardner. Tuto limitovanou, ručně vyrobenou kolekci s názvem DIAYALA lze sehnat v londýnském Chelsea nebo zde. Kdo využije aktuální 30% slevu, zaplatí za dlouhý, pozlacený náhrdelník 1 800 Kč a za náramek 1 620 Kč.