Reportáž z party Swarovski Sweet Sixties Party

Akce na počest uvedení nové kolekce se konala v pražském K.U. Baru. Jarní řada šperků Swarovski je inspirovaná 60. léty v Americe. Návštěvníky zaujaly modelky oblečené v retro koktejlkách i hudba z muzikálu Pomáda. Jen škoda, že kapela, která je zpívala, si vybrala českou verzi textů.

Elegantní číšníci v oblecích roznášeli občerstvení v americkém stylu: minihamburgery, masové mikrošpízy a smažené krokety, pop-corn a sladké růžové marshmallows. Rozkošné servírky v šatech s polka puntíky zase nabízely výborné koktejly.

Na vyvýšeném pódiu pak byly šperky z nové kolekce vystavené, u každé vitríny stála jedna z modelek, hosté si mohli jakýkoli kousek vyzkoušet a nechat se s ním zvěčnit na polaroid, takže navíc měli fotku na památku hned hotovou.

Název nové kolekce je „Swing, sing & shine“ a dobře to podstatu kolekce vystihuje. Dominují zde pastelové barvy, opulentní náhrdelníky a náramky, šperky působí dost mladistvě. Jsou hodně výrazné, blyštivé a budou se hlavně hodit mladým dívkám, které chtějí dát jasně najevo, kdo je tady královna večírků.

Kolekce přijde do butiků Swarovski v lednu 2012 a stojí za to se na ni zajít alespoň kouknout – málo kdo to totiž vydrží a nic si neodnese.