Recenze tvářenky od Fred Farrugia

Na přípravky značky Fred Farrugia zákaznice odjakživa pějí samou chválu. Měly proto vysoká očekávání i na její nový produkt –⁠ tvářenku Fard a joues blush. A nechaly se slyšet, že je tento produkt rozhodně nezklamal.

Ačkoli jde o tvářenku, klidně by se tento produkt dal nazvat multilíčidlem. Když někdo po koupi zjistí, že je na něj odstín příliš tmavý, může tento produkt dále používat jako oční stíny. V obou případech si zaslouží jen superlativy.

Výrobek o váze 4,5 g je zabalen na štíhlé oválné paletě, na jejímž kraji je malý výstupek. Tento způsob balení mnohé jistě překvapí, nicméně je to velmi logické. Všechny výrobky této značky jsou baleny stejně a při nákupu 3 kusů zákazník či zákaznice obdrží tzv. First kit – spodní a vrchní díl zdarma. Může si tak z jednotlivých modulů vytvořit paletu podle vlastních potřeb. Navíc to celé vypadá velmi stylově.

Produkt má unikátní texturu a přizpůsobí se krásně pleti. Při vrstvení nabývá na intenzitě pouze barva, sama vrstva není nikdy příliš silná ani se neodlupuje. Ani po celodenním nošení se neslévá na víčku do linek a neopadává z tváří.

Jak nanášení štětcem, tak nanášení prsty je jednoduché a výsledek vypadá skvěle. Přípravek není parfémovaný a i citlivější pleť ho snese výborně.

Výrobky Fred Farrugia lze doporučit každé slečně, zejména však zaměstnaným, které nemají čas se několikrát za den přelíčit. Reklama v tomto případě mluví 100% pravdu. Není divu, že se tyto produkty pyšní cenou Prix d‘excellence de la beauté 2010, které uděluje prestižní módní časopis Marie Claire.

V Česku jsou dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora.