Recenze: Korektor Sensai Kanebo od Sandry

Prociťuj svoji krásu. To je slogan japonských Kanebo cosmetics. A není to jen fráze. Jejich luxusní značka Sensai, známá svými high-tech produkty zaměřenými na boj proti stárnutí, nabízí právě toto – super účinné složení a neskutečně pohádkovou aplikaci.

Korektor ve štětečku je radostným příkladem toho, že nejde jen o sliby, ale o opravdový kosmetický zázrak. Balení vypadá nenápadně. Na první pohled si člověk řekne: „Á, další štětečkový korektor, který se skvěle nanáší, ale krytí – nic extra.“

Sensai korektor ovšem opravdu nadchne i ty nejnáročnější ženy, které nejsou odvařené ani z Touche Éclat od YSL. Má velejemnou konzistenci s maximální pigmentací, která nevytváří nánosy a v pleti doslova mizí beze stopy. Další příjemný efekt je, že se vůbec neleskne.

Spousta produktů nadupaných levnými silikony má tendenci vytvářet špekový vzhled a časem (zejména v horku) se roztékat a vytvářet fleky. Ne tak korektor Sensai. Je krásně matný, ale absolutně nevysušuje, takže je optimální na aplikaci kolem očí. Skvěle se hodí i na okolí nosu, zakryje každou žilku.

Tento produkt je opravdu smysluplnou investicí. Zejména pro každého, kdo má plné zuby korektorů, které prostě nekryjí, usazují se ve vráskách anebo vypadají natolik nepřirozeně, že je nakonec lepší přiznat svoje kruhy pod očima. Díky, Kanebo.

V dostání v síti parfumerií Douglas za 900 Kč.