Recenze na parfém S. J. Parker

Barevný flakonek, který se stal součástí propagace filmu Sex ve městě 2, se u nás bohužel neprodává a asi ani nebude. Proto je nutné podat hlášení o jeho kvalitách, všem, kteří by se pro něj chtěli rozhodnout, ale zatím neměli šanci si k němu ani přičichnout.

Sarah Jessica Parker už není na poli parfémů nijakým nováčkem. Jako první k nám přišlo Lovely. Pro někoho je to moc příjemná vůně s hezkou, dospělou kampaní. Pro ženy romantičky, které mají rády uklizeno a příjemný luxus, se jedná o inteligentní vůni.

Dalším kouskem byla vyloženě zimní Covet, která je velmi městská, silná a vyloženě vhodná pro dámy v robách, které se těší na plesovou sezónu. Na léto se příliš nehodí.

Asi právě proto přišla nová vůně. NYC. Jde o velkou změnu. Už flakon napovídá, že nejde o luxus, o který se Sarah Jessica Parker pokoušela před tím. Jde spíše o legraci, léto, barvy a hravost.

Flakonek probouzí fantazii, ale vůně uvnitř už bohužel ne. Nejspíš je to tím, že marketing zaznamenal škvíru u žen mezi 17 a 20 lety. Vůně připomíná bonbon, sladkou žvýkačku, cukrovou vatu, třesně a chvílemi i rozkvetlou růži. To všechno v silné intenzitě. Je příjemná, ale nijak originální.

Sarah Jessice Parker táhne na 50, a tak mnozí čekali, že přijde něco dospělého, sofistikovaného, něco co naváže na Lovely. Jenomže stejně jako film je i tato vůně poněkud nepřesvědčivá.

Ale rozhodně se hodí na léto, a v kabelce nemusí chybět. Osvěží a zároveň majitelce není zase tolik líto, že mizí. Nenáročná vůně, která hodně žen potěší, většině nepřijde zajímavá, ale koupí si ji kvůli její autorce. Zbytek zůstane věrný Lovely.

Více info na www.sarahjessicaparkerbeauty.com.