Ready made firma

Nejsnazší způsob, jak si koupit akciovou společnost, je koupě ready made a.s. – tedy akciové společnosti na prodej. Tím si ušetříte nejen spoustu času, ale i starostí, které necháte odborníkům, pro které je založení a.s. jejich denním chlebem. Co je to ready made společnost, resp. ready made a.s.? Ready made a.s., akciová společnost na prodej, je taková akciová společnost, která je připravena k okamžitému použití. Toto založení akciové společnosti je zcela podle českého práva a v naprostém souladu s ním, která zatím nevyvíjí činnost a čeká, až ji její nový majitel bude chtít využívat. Taková ready made a.s. za dobu svojí historie s nikým neobchodovala, nemá tedy žádné závazky ani žádné pohledávky, a je tak pro kupujícího z tohoto hlediska zcela bezpečná.

Nejlepší variantou, jak koupit akciovou společnost, je tedy koupit ready made a.s. Tím získáte již vzniklou akciovou společnost, která má splacený základní kapitál v plné výši. Svoji akciovou společnost takto získáte velmi rychle, v podstatě okamžitě. Jde o nejrychlejší způsob, jak začít podnikat jako akciová společnost.
Získáte téměř okamžitou možnost podnikání bez toho, aniž byste jako akcionář musel za závazky svojí nové ready made a.s. jakkoliv ručit. Díky akciové společnosti na prodej získáte nový impuls, neboť akciová společnost, je pro své vlastnosti považována za královnu mezi obchodními společnostmi.

Další výhodou ready made a.s. je také to, že se vyhnete byrokracii, které je v procesu zakládání společnosti požehnaně. Koupí ready made a.s. získáte, jak už bylo řečenou, již založenou akciovou společnost a nebudete se tedy muset zabývat poměrně zdlouhavým procesem zakládání společnosti. Ready made a.s. vám tedy ušetří ohromné množství času, který budete moci věnovat na rozvíjení podnikání pod vaší ready made a.s. namísto čekání ve frontách na úřadech.

Ready made a.s. vám zároveň ušetří spoustu dalších starostí spojených s know-how, neboť založení akciové společnosti je sám o sobě poměrně dlouhý a složitý proces, i bez komplikací, ke kterým může v jeho průběhu dojít. Naopak, s ready made a.s. se nemůže stát, že byste narazili na jakýkoliv problém. Ready made a.s. je akciová společnost založená profesionály, kteří vědí, co dělají a ručí za kvalitní výsledky svojí práce.

Shrňme si tedy to, co jsme si o výhodách ready made a.s. zatím dozvěděli – jedná se o nejrychlejší variantu, kterou můžete využít k počátku podnikání ve formě akciové společnosti. Ready made a.s. vám umožní pořídit si společnost již za 45 minut od vašeho rozhodnutí, že o ready made a.s. stojíte! Ihned po této krátké době je započat proces zápisu změny „majitele“ ready made a.s. do obchodního rejstříku, po jehož provedení budete jedinou a z výpisů z obchodního rejstříku zjevnou osobou – akcionářem, který může rozhodovat o dalším využití takto nabyté ready made a.s.

Ať už jste se tedy rozhodli, že je podnikání ve formě akciové společnosti tím pravým i pro vás, z jakéhokoliv důvodu, není jediný důvod, proč odkládat realizaci tohoto rozhodnutí. Stačí se obrátit na odborníky a požádat je ready made a.s. Bude to trvat ještě kratší dobu, než si umíte představit, a ready made a.s., se všemi výhodami akciové společnosti, bude vaše. Potom už bude záležet jen a jen na vás, jak vaši ready made a.s. zapojíte do podnikatelského prostředí a kolik úspěchů a peněz vám ready made a.s. přinese.