Řasenka Astor Big & Beautiful Boom! Volume – recenze

Tato řasenka od značky Astor je vhodná pro každého, kdo hledá řasenku na běžné nošení i večerní události. Jaké má má vlastnosti a co od ní očekávat?

Už na první pohled vypadá tato řasenka opravdu vkusně až luxusně. Vzhled však není to, co je u řasenky důležité, i když právě její provokativní zlatý obal zaujme hned na první pohled.

Řasenka Astor Big & Beauttiful Boom! Volume je opravdu povedeným výrobkem kosmetické značky Astor. Nabízí přesně to, co by každá řasenka nabízet měla – dokonalý objem, prodloužení, sytou černou barvu a skvělé oddělení jednotlivých řas od sebe.

Dokáže vyčarovat až desetkrát větší objem, a to díky exkluzivnímu kartáčku, který dokáže oddělit jednotlivé řasy od sebe a zároveň je zpevnit. Navíc je tato řasenka vhodná i pro nositelky kontaktních čoček, což je veliké plus.

Snadná aplikace

Stačí pár šikovných tahů a řasy budou prodloužené a zahuštěné. S kartáčkem je nejprve nutné se naučit pracovat, jelikož je robustnější, než tomu bývá u jiných řasenek. Stačí však trocha cviku a aplikace bude naprosto bezproblémová.