Rande v kině u Vltavy

Koho už nějakou chvíli nebaví předstírat, že upíjení piva na Letné se rovná dovolené, přichází možné řešení alespoň na jeden večer! Kulturní zpestření, které v sobě obsahuje šanci vytrhnout obyvatele hlavního města z letní rutiny.

Všichni, kdo musí trávit horké dny v naší metropoli, totiž moc dobře znají onen přetlak z neustálého objevování něčeho nového. Proto teď v ulicích panuje nadšení – u Vltavy vzniklo do září letní kino! Jedná se o projekt nadšenců, kteří se rozhodli zvelebit jedno z nejošklivějších míst v Praze.

Ve výletním kině Smíchov se rozhodně nebudou promítat žádné propadáky, nebo neustále dokola omílající se Dolce vita! Diváci sem mohou zajít na ozvěny festivalu ve Varech, nebo na pecky minulých festivalů, jako je Rozchod Nadera a Simin. O zaručenou kvalitu se totiž postaral tým Aerofilms.

Organizátoři lákají na stylové prostředí kina, které bude vždy tematicky uzpůsobené konkrétnímu filmu. Návštěvníci mohou také využít grilu, lodiček, nebo chladivých bazénků či sprchy? To tam totiž všechno je za solidních 100 korun českých.

Není tohle dokonalé rande? A pokud by došla slova, mohou páry vyzkoušet otázky na první rande, aby se lépe poznali. Do kina je také možné dojet i přívozem… Ano, je to zkrátka dokonalé rande!