Proč všichni chtějí být jako Jeanne Damas?

Přezdívá se jí francouzská Kim Kardashian. Je prý modelka a blogerka, ale než si založila značku oblečení Rouje, byla hlavně influencerkou na sociálních sítích. Kouří, pije, nadává. Všechny se jí ale chtějí podobat.

Z domu nevychází bez pečlivě nalíčených červených rtů a nedbalého účesu, který je ale velmi sexy. Jeanne Damas připomíná herečku Isabelle Adjani, ale i její život je jako film: chodí na večírky, jezdí na dovolenou, jí bagety a pije červené víno.

Aby každá mohla být tak nenuceně sexy jako Jeanne, tak si založila značkou Rouje, kde se prodávají všechny ty roztomilé květinové zavinovací šaty, které vás nutí snít o mansardě u Sacre Coeur, jak z ní vybíháte a běžíte na rande k Seině. Klišé nad klišé, ale velmi fotogenické.

Být sexy jako Damas znamená nebýt perfektní. Alespoň podle ní. Jenže, i když tvrdí, že její největší kouzlo je  v nedokonalosti, těžko jí to můžete věřit. Obyčejní lidé jako ona nevypadají, a hlavně ani nezažívají tak fotogenické chvíle.

Zajímavé ale je, že Jeanne Damas není v rodné Francii zdaleka tak populární jako například v Americe. Většina jejich followerů totiž nejsou Pařížani. Dokonce se jí přezdívá francouzská Kim Kardashian kvůli tomu, že nikdo neví, co vlastně dělala (než si založila svou značku), a přesto byla celebritou.