Lenka O’Neill

V obchodě Tamsin mají nejen nádherné šaty, které vzbuzují pozornost všude, kde se objeví. Založila ho mladá podnikatelka Lenka Isabella O’Neill, dříve Němcová.

Před 7 lety zvažovala, co bude dělat po střední škole. Rozhodla se studovat módu a business na London College of Fashion. „Lákal mě New York, ale nechtěla jsem být tak daleko od své rodiny,” říká Lenka, která už na první dojem působí jako ten nejmilejší člověk, jakého jste v životě potkali.

Lenka si studium módy v Londýně dost užívala. Byla na stáži v managmentu Estée Lauder a Max Mara, organizovala přehlídku v Royal Arts Academy s topmodelkou Alek Wek.

Po 3 letech, kdy ukončila studium, získala práci snů – v managmentu módního domu Burberry. Náplní Lenčiny práce bylo nakupovat sezónní kolekce pro Londýn i zbytek Evropy.

“Zůstala jsem v Burberry dva roky, a byla to fantastická zkušenost. Hodně k lepšímu se změnil způsob práce, když nastoupil na post módního ředitele Christopher Bailey,” prozrazuje tohle půvabné stvoření, jehož sen byl ale vlastní podnikání.

Proto se rozhodla v loňském roce založit internetový obchod www.tamsin.cz, kde si každý může koupit ty poslední výkřiky londýnské módy. Úžasné šaty i nápadité doplňky za rozumné ceny.

„Britky jsou bezprostřední a milují šampaňské. Na podzim vůbec nenosí silonky a experimentují se vším, co se dá. Proto mě tamní móda fascinuje, a chtěla bych tuhle inspiraci předat i Češkám,” vypráví Lenka.