Potřebuju kočičí budku a krvavou lázeň

Předvánoční panika začíná! Operátoři rozjeli vánoční reklamní kampaně, obchodníci už zbrojí na vánoční běsnění nejmíň dva týdny a včera jsem málem nabourala, když jsem z autorádia slyšela reklamu s koledou. Jo, je to tady zase. No a teď co s tím. Jaký malý dárek k Vánocům vybrat mámě k tomu velkému dárku, co jsem už vymyslela, aby neměla pod stromečkem jen jeden balíček?  Co dát nejlepšímu kamarádovi, který má úplně všechno, a většinu z toho dvakrát? Kde sehnat nějaké hezké, originální a ne příliš drahé blbůstky pro kamarádky? Tak tohle řeším každý rok a jsem čím dál bezradnější. Eshopy zaměřené na dárky se předhánějí, který z nich nabídne nejnevkusnější ptákovinu, kterou obdarovaný strčí někam hluboko do šuplíku, a zahlcují web ošklivými nesmysly, které mají být vtipné, ale já bych nad nimi asi spíš brečela. Nerada dávám takové ty dárky, co křičí: Tohle je první blbost, co mi přišla pod ruku. Mám jeden tip. Obchod a eshop Naoko. Netvrdím, že každý z nabízených kousků je úžasný, najde se tam taky pár příšerností, ale vybrat se dá. Zjistila jsem, že některé z nabízených věcí navíc nutně potřebuju! Jen pozor! Citlivé romantické duši rozhodně nepořizujte závěs do koupelny Krvavá lázeň! Chovatel andulek a milovník všeho, co má peří a více či méně to lítá, určitě neocení Kočičí ptačí budku.  Člověku, který doma má jen dvě knížky,  Hrníčkovou kuchařku a Velkou knihu o fotbale,  fakt nedávejte zarážky do knihovny. A u bytových doplňků to chce samozřejmě přemýšlet o to víc – v domácnosti zařízené pouze rustikálním nábytkem asi taky nebudou jásat nad moderním stojanem na noviny a časopisy.

Uzávěr odtoku, silikon, cena 125 korun. Mezi všemi těmi rádo by vtipnými blbůstkami se mi tahle fakt líbí. Ve vaně musí vypadat skvěle. A prodává se v různých barvách.

Krvavá lázeň, koupelnový závěs, rozměr 180 x 180 centimetrů, cena 395 korun. Skvělé pro milovníky hororů a nekonzervativní povahy. Mamince ho nekupujte!

Závěs do koupelny, rozměr 180 x 180 centimetrů, cena 495 korun

Tenhle závěs můžete dát i mamince, která by se v koupelně s Krvavou lázní večer bála. 

Záložky do knih, čtyři kusy v balení, cena 250 korun Další levná kravinka, která asi většinou potěší. Mně by se rozhodně líbila, rozhodně je to lepší, než si zakládat knížku nezaplacenou složenkou

Rohožka Pozor, pes! Cena 645 korun Pro pejskaře se smyslem pro humor.

Věšáky na dveře, dva kusy, cena 345 korun Tyhle věšáky si dokážu představit třeba na dveřích ve své koupelně. Jednoduché, hezké, vypadají líp, než kolik stojí.

Zarážka na knihy, cena 345 korun A moje oblíbené zarážky na knihy. Vážně se mi líbí.

Chromová knižní zarážka, cena 495 korun

Retro budík, cena 595 korun Prodává se i v černé barvě.

Stojan na noviny, poniklovaná ocel, cena 1 095 korun Do moderního bytu nebo kanceláře je to parádní doplněk.

Ptačí budka, cena 448 korun Do téhle kočičí budky jsem se zamilovala na první pohled. Hned jak si pořídím dům se zahradou, jdu do ní!

Čajové sítko, nerez, cena 195 korun Mám ráda věci, které nevypadají tak, jak obvykle vypadají. Tímhle čajovým sítkem rozhodně nikoho neurazíte. maximálně skončí někde hluboko v šuplíku v kuchyni vedle kráječů na jablka a  speciálních nabírátek na med, které máme všichni a použili jsme je všichni jen jednou.

Nádoba na olej a ocet, borosilikátové sklo, cena 395 korun