Postava zhyzděná legínami

Babí léto udeřilo plnou silou, na letní šatičky to už není, a tak se české ulice začaly hemžit legínami. Nejvíc je vidět klasika, tedy legíny v kombinaci s džínovou minisukní nebo džínovými kraťásky. Komu legíny sluší?

Legíny vypadají hezky – ale jen na modelkách, které vypadají jako chodící reklama na anorexii. My, co jsme narostly a oplácaly se do normálnějších rozměrů, máme smůlu – legíny nám zkrátí nohy, obepnou a zdůrazní každý gram tuku, který máme navíc.

Pokud si k nim vezmeme místo lodiček na óbr podpatku navíc baleríny, budeme vypadat jako sádelnice, i když je naše BMI v normě. A pokud ještě navíc neodhadneme velikost a vezmeme si příliš malé legíny, budeme vypadat trapně. I kdybychom byly celebrita.

Nikdy, opravdu nikdy by v legínách neměl být vidět rozkrok! Top nebo svetřík vždycky musí být delší, tak aby zakrýval pokud možno i zadek. Sama legíny mám, ale patří opravdu jen k oblečení na sport, případně na grilovačku. Jediná doba, kdy jsem ochotná vzít legíny na milost, je zima – a legíny musí být v kozačkách.

A stejně, když už něco na tělo, tak džíny nebo kalhoty střihu ultraslim. Zadek v nich vždycky budeme mít hezčí, než v legínách a navíc se nám při každém kroku nebudou sulcově třást stehna. A teď už borec na konec – krystalický hnus v podobě super trendy legín. Ale výhodu mají – v pohodě do nich ukryjete kabelku. Nebo plenu. A když se otočíte zády, můžete v nich strašit děti.