Porovnávač letáků MrOferto expanduje do dalších 4 zemí

Nakupujte v současné době mnohem pohodlněji a využívejte před nákupem MrOferto. Na této webové stránce se totiž můžete podívat na online letáky do různých kamenných prodejen a je úplně jedno, kde se zrovna nacházíte. K tomu, abyste si mohli prohlédnout online letáky, budete potřebovat pouze chytré zařízení s připojením k internetu (počítač, mobil, notebook nebo tablet). Na MrOferto se můžete podívat pokaždé, než se vydáte na nákupy, jelikož se zde nachází letáky do těchto kamenných prodejen: Lidl, Kaufland, Tesco, Albert, Billa, Globus, Makro, Penny Market, COOP, JIP, Pepco, DM drogerie, JYSK, Hornbach a Teta drogerie. 

MrOferto dělá nákupy pohodlnější

Nejenom, že se na MrOferto můžete podívat na online letáky a nemusíte čekat na ty papírové, které vám někdy ani nepřijdou, ale můžete si přečíst také magazín se zajímavými články. V magazínu na této internetové stránce naleznete velké množství článků, které se momentálně zaměřují na téma ohledně úklidu, zahradničení, domácnosti, stravy, zdraví a receptů.

Díky tomu, že se magazín stále rozrůstá, se můžete těšit každý týden na nový článek. Dobrou zprávou je také to, že články na sebe nijak nenavazují, takže se můžete nechat překvapit tím, jaké bude příští téma. Cílem webu je propojení zajímavého obsahu magazínu s výhodnými nabídkami z převážně kamenných obchodů. Již v minulosti se však hovořilo o tom, že by se mohlo MrOferto rozrůst i do dalších zemí, a právě nyní se to stalo. 

MrOferto se rozrostlo do dalších zemí

Odteď si lidé budou moci MrOferto prohlížet i v dalších zemí, rozrostlo se totiž do Itálie, Chorvatska, Rumunska a Maďarska. Pro každou tuto zemi je to dobrá zpráva, jelikož si na MrOferto budou moci prohlížet online letáky do kamenných prodejen a vždy budou mít po ruce aktuální slevy. I pro ně bude vždy připraven magazín se zajímavými články, takže nepřijdou o tipy, triky a užitečné informace do života.