Ponožky v balení po třech

Před nějakou dobou jsem si stěžovala své kamarádce, že vždycky, když vyperu ponožky, jedna z páru se mi pokaždé někam ztratí. Ptala jsem se jí, zda se jí to také stává, nebo jsem výjimka. Její odpověď mě zaskočila, protože přiznala, že i jí se to kdysi stávalo, ale od té doby, co kupuje ponožky v balení po třech, se její problém se ztrácením ponožek vyřešil! Nevěřícně jsem na ni koukala. Ponožky v balení po třech? Co to má být?

Nedalo mi to, a tak jsem si našla pár informací a dočetla se, že s tímto nápadem, vyrábět různě barevné ponožky pro dámy i pány v balení po třech či šesti kusech, přišli dva Britové v roce 2005, když seděli v hospodě u piva. Společně založili firmu Oddsocks, která s tímto trhákem slaví úspěchy po celém světě a jejímž mottem je „nechceme měnit svět, stačí nám, když můžeme dělat každý den něco jinak“.

Mým dnešním tipem tedy jsou veselé dámské ponožky, které jsou proužkované a vícebarevné (střídají se barvy fialová, růžová, zelená, tyrkysová, tmavě modrá). Ale vybrat si lze i z dalších druhů ponožek (některé jsou jednobarevné s motivy národních vlajek, jiné jsou kostičkované, puntíkované, hvězdičkované, srdíčkované aj.).

Pokud je vaším snem odlišovat se od ostatních, kteří nosí nudné (stejně barevné) ponožky, pořiďte si tyto veselé a hravé ponožky, které můžete každý den libovolně střídat.

Nápad založit tuto britskou módní firmu Oddsocks, která se zaměřuje na pánské, dámské a dětské ponožky, vznikl v roce 2005 v hospodě při rozhovoru dvou přátel Paula a Garyho, kteří řešili, proč je nutno ponožky párovat, když se vždy jedna ponožka po vyprání ztratí, a proč musí ponožky vypadat nudně a sterilně – proč obě vypadají stejně? Vymysleli ponožky, které se od sebe barevně liší a které se prodávají v balení po třech či po šesti kusech.