Ponožky v balení po třech

Když se vyperu ponožky, často se jedna z páru někam ztratí. Řešením jsou ponožky v balení po třech.

S tímto nápadem, vyrábět různě barevné ponožky pro dámy i pány v balení po třech či šesti kusech, přišli dva Britové v roce 2005, když seděli v hospodě u piva. Společně založili firmu Oddsocks, která s tímto trhákem slaví úspěchy po celém světě. Mottem firmy je: „nechceme měnit svět, stačí nám, když můžeme dělat každý den něco jinak“.

Veselé barevné ponožky

Dnešním tipem tedy jsou veselé dámské ponožky, které jsou proužkované a vícebarevné (střídají se barvy fialová, růžová, zelená, tyrkysová a tmavě modrá). Ovšem vybrat si lze i z dalších druhů ponožek. Některé jsou jednobarevné s motivy národních vlajek, jiné jsou kostičkované, puntíkované, hvězdičkované, srdíčkované aj.

Pokud je snem odlišovat se od ostatních, kteří nosí nudné stejně barevné ponožky, hodí se pořídit tyto veselé a hravé ponožky. Každý den se mohou libovolně střídat.

Módní firma Oddsocks

Nápad založit tuto britskou módní firmu Oddsocks, která se zaměřuje na pánské, dámské a dětské ponožky, vznikl v roce 2005 v hospodě při rozhovoru dvou přátel Paula a Garyho.

U piva řešili, proč je nutno ponožky párovat, když se vždy jedna ponožka po vyprání ztratí. Proč musí ponožky vypadat nudně a sterilně a proč obě vypadají stejně?

Vymysleli ponožky, které se od sebe barevně liší a které se prodávají v balení po třech či po šesti kusech.