Poklad z Indie!

Kouzelná záležitost značky Forrest Essentials v malém nenápadném flakonku s dlouhým názvem Delicate Facial Cleanser Kashmiri Saffron & Neem. Kdo k ní přičichne, toho omráčí vůně připomínající vonné oleje do bytu, či snad vonnou tyčinku. Čistící olejíček, který se tváří velmi skromně, je ovšem naprosto zázračný!

Jak název napovídá, olej je složen z šafránu a neemu (stále zelený strom který je prý nesmírně odolný vůči hmyzu). Po nanesení má člověk pocit, jak kdyby se kůže sama napínala, a možná dostane trochu paniku, že je pleť úplně suchá.

Ale není tomu tak, olej se okamžitě vstřebá a začne „konat“, tedy čistí a revitalizuje starou pokožku, která mele z  posledního. A člověk to vysloveně cítí. Zázračně člověka zbaví i nejrůznějších zánětů na pleti, které už se zdají být neléčitelné.

Forest Essentials založila firmu v malé vesničce v pralesích Himalájí a zaměstnala místní obyvatele. Ani jeden z produktů není testován na zvířatech a není vyroben pomocí dětské práce. Využívá čistě přírodních zdrojů, žádná chemie a produkty jsou vyráběny ručně.

Vychází z odvěkých systémů přírodní medicíny Ajurvéda. Jde hlavně o léčení chronických nemocí stravou a bylinami. A dle firmy FE šlo o to vymyslet stejné léky, či „potravu“ i pro pleť.

Zájemci mohou sami prostudovat web http://www.forestessentialsindia.com/, v rámci kterého funguje i internetový obchod! Zásilku z Indie opravdu doručí i do České republiky přímo před dveře!