Podzimní inspirace aneb Rozbijte prasátko

Prestižní módní domy už představily svoje kolekce na příští jaro a letošní podzim je pro ně dávno passé. Ale nás se týká právě teď, a tak není od věci podívat se, jak podzimní módu vidí/viděli ve vysoké krejčovině. Úmyslně vybírám z kolekcí a přehlídek jen ty kousky, které jsou nositelné a inspirativní. A barevné. A drahé.

Tory Burch

Tenhle úžasný kabát vyjde v přepočtu asi na 25 tisíc korun. Líbí se mi barevnost i střih podtrhující linii těla. V tomhle kousku bude každá za dámu. I kdyby nechtěla. 

Bottega Veneta

Moje oblíbená značka. Teda oblíbená na vzdychání, co by se mi líbilo. Ale až jednou rozbiju prasátko, pořídím si ten oranžovo-malinový kabát. Nebo ten druhý. V obou bude každá na ulici zářit. I šedá myš. 

Jil Sander 

Odstíny zemitější, barevnost méně křiklavá, ale stejně parádní. Rozkvetlý kabát je úchvatný. A ty boty k němu! Oba kousky jsou skvěle nositelné. Luxusní, ale prvoplánově nekřičí svou cenu a značku do světa. 

Fendi

Šedá, hnědá a temně modrá – kdo by řekl, že tahle kombinace barev může působit tak příjemně. Dokonale vyladěné, na první pohled hřejivé a pohodlné. 

Versace

A nakonec dvě různé barevné varianty jednoho kabátu. Je jednoduchý, ale vzor z něj dělá opravdu mimořádný kus. Modro-modrá je dokonalá. Černo-bílá pro ty méně odvážné. Nádhera. Nevíte někdo o nějaké dobře placené brigádě? Asi začnu hodně šetřit….