Podprsenky ven!

Hnus. To je první, co mně napadne, když vidím ženskou, které z jejího úchvatného topu lezou ramínka od podprsenky. Když jsou ta ramínka navíc silikonová, naskakují mi pupínky!

Takzvaně neviditelná ramínka totiž vůbec neviditelná nejsou. Naopak. Na ramenou máte kus jakéhosi tlustého igelitu, který bije do očí. Na silikonová ramínka trčící z večerních šatů by měl být paragraf. Na modelce v modrých šatech je to jasně vidět.

A další hnus: podprsenka v kontrastní barvě k vršku, pokud možno tak, aby byla vidět co nejvíc. Opravdu není sexy, když si pod černé tílko s hlubokým vykrojením vezmete růžovou podprsenku. Nebo pod modré černou.

A co s tím?

Podprsenka bez ramínek

Dají se koupit všude. Sama mám vyzkoušené ty z HM. A i při velikosti 75C drží jako přibité, neposouvají se, dá se v nich tančit, běhat, cokoliv. V HM se navíc dají koupit i levné podprsenky větší velikosti.

Vychytávky na ramínka

Existuje spousta různých spon, které přichytí ramínka k sobě, takže se dají vzít i pod topy s velkými průstřihy.

Prodává je třeba HM, Lindex apod. Já mám ale jiný trik – tenkou pevnou stužkou v tělové barvě si ramínka stáhnu přesně v místě, kde potřebuju. Drží to, nic se nehrne, neposouvá a nemusím s tím bojovat, jako s těmihle sponami.