Plavky s push-up efektem

picture-27-1360159001-8221489

Tak už jsem si je pořídila i já a udělala jsem dobře. Plavky s push-up efektem splnily mé očekávání. I manžel mne pochválil, a to je jinak morous.

Co mi ještě před týdnem pořád bzučelo v hlavě: Blíží se letní sezona, musím si vybrat plavky, určitě chci dvojdílné, miluji opalování, tak prostě musím mít dvoudílné. Jenže vidím, že má figura není úplně ok, rok po porodu, to je znát… Brouzdám po internetu, obcházím krámy, vracím nepadnoucí plavky zpět do internetových obchodů, horní díl plavek mi pořád nesedí tak, jak bych chtěla a jak by měl. V žádných plavkách nevypadají má prsa jako dříve, prostě s přibývajícím věkem a hlavně asi tím kojením se trochu svěsila, zmateřtěla, říká manžel, a ta plavková podprsenka je zkrátka nedokáže udržet a pěkně vymodelovat.

Možná řešíte podobný problém, jaký jsem měla já. Máte před dovolenou, na pláži chcete vypadat svůdně a přitažlivě jako každá žena, ale nedaří se vám vybrat si dvoudílné plavky, které by vám dokonale padly a případně ještě vaší postavě trošičku vypomohly. Nebo se snažíte jen vyřešit problém se špatně padnoucím horním dílem plavek. Nejste úplně spokojená s tím, jak ve stávajících plavkách vypadáte, vaše ňadra nejsou v plavkové podprsence zformována přesně podle vašich představ. A nebo se možná trápíte velikostí vašich prsou, zdají se vám příliš malá? Tak s tím je potřeba něco udělat, šrotuje vám neustále v hlavě. A naštěstí to není vůbec tak obtížné, jak by se mohlo zdát

Já vím: pravidelně cvičit a chodit do posilovny, řeknete si. Ano, to možná pomůže, ale bohužel určitě ne hned. Překvapivě ale existuje mnohem snazší řešení: koupit si dvoudílné plavky s push-up efektem.

Plavková push-up podprsenka

Na jakém principu fungují plavky s push-up efektem? Základem je plavková podprsenka střihu bardot, která má vyztužené košíčky, všité kostice, spodní část košíčků je zesílená. Díky této konstrukci perfektně drží tvar, formuje ňadra a „nadzvedává poprsí do té správné výšky“.

Jde tedy o stejný push-up efekt, jaký dokáží vytvořit push-up podprsenky, které ženy nosí jako běžné spodní prádlo. Plavkové push-upky se ale od normálních podprsenek samozřejmě liší použitým materiálem, který je vhodný do vody, na koupání a slunění, tedy je odolný proti blednutí na slunci. Další podstatný rozdíl je pak pochopitelně ve vzhledu, barvě, ozdobném vzoru, zkrátka jde o dvoudílné dámské plavky, a ne kus oblečení, který má být skryt pod ostatními svršky.