Parfémy Yves Rocher: Recenze Un Matin au Jardin

Vůně z kolekce Un Matin au Jardin jsou autentickými vůněmi květin, například magnólie nebo růže. Aktuální nabídka zahrnuje také vůně šeříku, třešňových květů, konvalinek, citrusových květů nebo zeleného čaje.

K toaletním vodám si lze pořídit také tělové mléko a sprchový gel stejné řady a užít si tak nádhernou vůni už při koupání a následné tělové péči.

TIP: Nesmí se zapomenout ani na vlasy. Suchým a poškozeným hřívám prospěje olej na suché vlasy či maska na vlasy z vajec.

Vůně z kolekce Un Matin au Jardin

Mezi oblíbené vůně patří například růže, konvalinka, třešňové květy, zelený čaj, citrusové květy nebo šeřík.

Růže

Sytá květinová vůně rozkvetlých růží je velmi intenzivní. Hodí se hlavně pro ty, kteří mají rádi syté květinové vůně. Jedná se o toaletní vodu, nicméně i tak má celkem ucházející výdrž, kterou lze podpořit také sprchovým gelem a pleťovým mlékem.

Konvalinka

Velmi autentická, intenzivní a jedinečná vůně – ideální pro jarní a letní dny. Ocení ji zejména ti, kteří preferují vůně jemné a lehké.

Třešňové květy

Vůně květů třešní připomínají květnové dny, kdy se člověk prochází alejí rozkvetlých třešní a plnými doušky vdechuje jejich úchvatnou vůni.

Úžasná lehká a nasládlá květinová vůně, která zlepší každý všední i nevšední den.

Zelený čaj

Toaletní voda s vůní zeleného čaje je lehká a velmi svěží. Je ideální pro ty, kteří preferují lehké a opravdu svěží vůně. Naopak těm, kteří dávají přednost sytým květinovým vůním, budou více vyhovovat jiné produkty.

Citrusové květy

Vůně citrusových květů je lehce kyselá a svěží. Je ideální na jaro a léto, jelikož je velmi lehká.

Šeřík

Překrásná vůně šeříku je skutečně opojná a intenzivní. Úžasně provoní pokožku své nositelky na několik dlouhých hodin. Opravdu překrásná a sytá květinová vůně.

K dalším velmi oblíbeným vůním patří například Chanel Coco Noir.