Outfity hvězd z předávání cen Emmy

Včera se v Hollywoodu předávaly známé televizní ceny Emmy. Následující článek čtenářům představuje ty nejlépe oblečené hvězdy.

1. Kate Winslet: rudá róba od Elieho Saaba, šperky od Cartiera a psaníčko Roger Vivier hvězdě HBO seriálu Mildred Pierce skvěle padlo. Kate dokazuje, že žena nutně nemusí mít velikost XS, aby ovládla červený koberec.

2. Gwyneth Patrow: málokdo si může dovolit přijít na gala večer s odhaleným pupíkem. Ale jógou a zdravou stravou posedlá Gwyneth je jedním z mála případů, kdy méně znamená více. Její šaty od Emilia Pucciho a klenoty Neil Lane byly jedním z nejzajímavějších outfitů večera.

3. Evan Rachel Wood: bývalá přítelkyně Marylina Mansona připomínala legendární hollywoodské divy v šatech od Elieho Saaba.

4. Zooey Deschanel: jako roztomilá holčička v růžové plesové róbě od Monique Lhuillier vypadala hvězda filmu 500 Days of Summer. Když si nenechá na hlavě vytvořit ulízaný drdol, její vlasy působí příjemně ležérně.

5. Kristen Wiig: herečka z Saturday Night Live dorazila na předávání Emmy v odvážných ombré šatech od návrháře Zaca Posena.

6. Kaley Cuoco: seriálová Penny (Big Bang Theory) byla k nepoznání v černých šatech s efektním řasením na jedno rameno. Skvěle zvolené byly také červené doplňky od Judith Leiber.