Osobní váhy s tělesnou analýzou: Pomohou při hubnutí

(PR) Možná už jste někde u lékaře stáli na váze, která vás nejen zvážila, ale současně analyzovala i množství tuku nebo objem svalů ve vašem těle. Šikovná věcička, řekli jste si. Tu mít doma, tak mě určitě bude motivovat k hubnutí. Nyní ji opravdu můžete mít! Osobní váha s tělesnou analýzou je dostupná a pomůže vám zhubnout efektivně!

Co je váha s tělesnou analýzou?

Při hubnutí se bez váhy neobejdeme. Každé kilo dole nás v procesu snižování hmotnosti motivuje. Lépe se nám dodržuje dieta a s radostí plánujeme hubnoucí jídelníček na další dny. Ještě více radosti nám do hubnutí přinese osobní váha s tělesnou analýzou.

Co vše umí a jak funguje? Je to vlastně prosté. Jedná se o měřicí přístroj, který zjistí, jak na tom váš organismus je. Může vás tak lépe nasměrovat ve vašem snažení o dokonalou hmotnost. Do osobní váhy se nejprve zadá váš věk, pohlaví a výška. To jsou – mimo hmotnosti, kterou si váha sama změří – klíčové parametry pro tělesnou analýzu.

Tělesná analýza ukáže na tuk či vodu

Osobní váhy jsou vybaveny elektrody v chodidlových senzorech, které vysílají slabý a naprosto neškodný signál tělem. Data následně vyhodnotí speciální software umístěný v přístroji.

Získáte tak mimo jiné přehled o tom, jak moc tělesného tuku a vody v těle máte. Některé vypracované osobní váhy s tělesnou analýzou jsou dokonce tak „vymakané“, že vám poskytnou kompletní analýzu vašeho organismu. Na jejich základě si pak vytvoříte individuální dietní program.

Proč při hubnutí využít tělesnou analýzu?

Hubnutí je velmi individuální záležitost. Proto u někoho fungují určité druhy diet, u jiného ne. Jsou to právě výsledky z tělesné analýzy, kterou získáte prostřednictvím osobní váhy, jež vám pomohou najít svůj jedinečný hubnoucí program. Jestliže se například ukáže, že máte v těle příliš vody, bude vhodné zaměřit se na odvodnění organismu.

Osobní váhy s tělesnou analýzou, jejichž předním výrobcem je společnost Tanita, doprovázejí při hubnutí celebrity a pomáhají při sestavení vhodného programu sportovcům nebo příznivcům fitness. Stejně skvělou službu prokážou i vám.

Štítky: fitness, hubnutí, osobní váhy, sport, tělesná analýza