Odpolední svačinka – nejlepší recept

Odpolední svačinka nemusí být nudnou záležitostí. Naše recept na srdcové párky s šunkou a sýrem vám ukáže, jak si vychutnat chutnou svačinu, která je zároveň kreativní a jednoduchá na přípravu. Tato lahodná pochoutka zahrnuje jemné párky, šunkový salám a plátek eidamu, všechno ozvláštňuje osmažené vajíčko a k tomu se podává s křupavým pečivem. Připravte se na odpolední chuťový zážitek, který vás okamžitě dostane do nálady!

Odpolední svačinky jsou ideálním způsobem, jak si dopřát malou přestávku uprostřed dne a nabrat novou energii. Místo obvyklých svačinek můžete vyzkoušet naši kreativní srdcovou variantu s párky, šunkou a sýrem. Tato svačinka není pouze chutná, ale také zábavná na přípravu. Vytvořte si vlastní srdcový pokrm na talíři a užijte si něco zvláštního. Tato pochoutka je ideální pro malou oslavu, ale také pro vás samotné, když budete mít chuť na něco výjimečného.

TIP: Vyzkoušejte také plněné rohlíky nebo anglické rohlíky.

Suroviny

  • 4 nožičky jemných párků
  • 4 plátky šunkového salámu
  • 4 plátky eidamu
  • 2 vejce
  • špetka soli a sladké papriky
  • 50g strouhaného sýra

Postup přípravy

  1. Z párků na talíři vytvoříme tvar srdce. Aby dobře drželo, spojíme párky párátkem. Potom je opatrně přendáme na pánev.
  2. Do středu srdce dáme šunkový salám a plátek sýra. Vše pomalu opečeme na pánvi. Když se sýr začne tavit, vyklepneme do středu srdce vejce, osolíme, popaprikujeme, posypeme strouhaným sýrem a dosmažíme.
  3. Podáváme s pečivem.